Karacadağ Kalkınma Ajansı Temmuz ayında sözleşmeli personel alımı yapacak

Karacadağ Kalkınma Ajansı, Diyarbakır merkezli bir kalkınma ajansı olup Diyarbakır ilinin yanında Şanlıurfa ilinden de sorumlu olup bu iki ilin kalkınması için gerekli olan çalışmaları yürüten bir kuruluştur. Bu illerin kalkınması için sözleşmeli personel alımı yaparak kadrosunu güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın yanında GEKA, OKA gibi ajanslar da sözleşmeli personel alımı yapmaktadır. GEKA (Güney Ege), OKA (Orta Karadeniz) illerinin kalkınmaları için çalışmalar yürütmektedir.

Diyarbakır ve Şanlıurfa Bölgesinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, esnek ve dinamik çalışabilen, yaratıcı ve analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendiliğinden iş yapabilme becerisine sahip, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına kolay uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 1 (bir) İç Denetçi ve 12 (on iki) Uzman Personel alımı yapılacaktır.

İç Denetçi ve Uzman Personel alımı özel şartları neler?

Karacadağ Kalkınma Ajansı personel alımları için belirlediği uzman personel ve iç denetçi alımları için özel şartlar belirlemiştir. Bu şartları taşıyan adaylar 3-12 Temmuz 2017 tarihleri arasında Karacadağ Kalkınma Ajansı, İnsan Kaynakları Bürosu, Selahattini Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No: 15/A 21080 Bağlar/DİYARBAKIR (Tel: 0 (412) 237 12 16-17) adresine şahsen yapmaları gerekmektedir.

Uzman Personel Alımı özel şartları;

Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak.

İç Denetçi alımı özel şartları;

Üniversitelerin Hukuk, İktisat, Maliye, Muhasebe, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri ile mühendislik dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmuş olmak.

İş başvurusu yapan adaylara sözlü sınav uygulaması yapılacaktır. Sözlü sınav 19-21 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru sırasında gerekli olan belgeler ve sınava ilişkin detaylı bilgi ve İş Talep Formu, Ajansın web sitesi olan www.karacadag.org.tr adresinden temin edilebilir. Fakat başvuru yapacak olan adayların yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi KPSS puanı ile 44 Hemşire alıyor

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi sağlık uygulama ve araştırma merkezinde çalışmak üzere KPSS P3 puanı ile 44 hemşire alımı yapıyor. Son...

Kapat