Kastamonu Cide Belediyesi İnşaat Mühendisi Alım İlanı

Kastamonu Cide Belediyesi tam zamanlı sözleşmeli çalışmak üzere İnşat Mühendisi alımı yapacak. Mühendislik fakültesi mezunu olma şartı aranan ilanda inşaat mühendisi kadrosuna alım için sözlü sınav uygulanacaktır. Sözlü Sınav 24 Ocak 2017 Salı günü saat 10:00’da Cide Belediyesi toplantı salonunda yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, yetenek kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Cide Belediyesi İnşaat Mühendisi Alım Şartları Neler?

İlk şart devlet memuru olmaya engel bir durumunun olmaması ve bir sonraki şart ise üniversitenin mühendislik fakültesinden mezun olmaktır. Sağlık durumunun da çalışmaya engel olmaması gerekmektedir. Personel alımı sözleşmeli olacağından başka bir kurum ile sözleşmesi bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular Nereye ve Ne Zaman Yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların 16.01.2017 – 23.01.2017 tarihleri arasında en geç 23/01/2017 Pazartesi günü saat 16:30’a kadar Cide Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Sırasında Yanınızda Bulunması Gereken Belgeler Neler?

1-Başvuru dilekçesi

2-Öğrenim durum belgesi fotokopisi (Noter Tasdikli)

3-Nüfus cüzdan fotokopisi

4-Sağlık raporu

5-Adli Sicil Kaydı

6-Özgeçmiş CV.-2 Adet Fotoğraf

7-Yerleşim yeri belgesi.

8-Erkek Adaylarda, Askerlik ile ilgili bir ilişiği olduğunu belgelemek (Terhis Belgesi)

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Antalya Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Korno ve Makyajcı Alımı

Antalya Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü orkestra sanatçısı (korno) ve atölye sanatçısı (makyajcı) alımı için ilan yayınladı. Son başvuru...

Kapat