Katar Hava Yolları A.Ş. Türk Personel Alımı iş başvurusu

Dünyanın sayılı hava yolu şirketleri arasında yer alan Katar Hava Yolları A.Ş. ülkemizde personel alımı gerçekleştirmektedir. Şirketin ülkemizde yer alan şubelerinde çalışacak olan kişiler kariyer alalnında da oldukça şanslı olacaklardır. Katar havayolarının diğer ülkelerde bulunan şubelerinde görevlendirme ve görevde yükselme şansı yakalayacaklardır. Bunun için görevlerinde başarılı olmalı ve şirketin kariyer basamakları aşamalarını başarı ile tamamlamaları gerekmektedir.

Havayolu şirketlerindeki iş pozisyonlarına baktığımızda ilk olarak yer hizmetleri dediğimiz müşterilerin ilk olarak havalimanına taşınması, müşterilerin karşılanması, uçak içerisinde yapılan hizmetler, yolcu şikayetleri ile ilgili birimler ve yönetici birimleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak çağrı merkezi müşteri hizmetleri birimleri de havayolu şirketlerinin verdiği hizmetler ve birimler arasındadır.

Katar Hava Yolları A.Ş. iş ilanları

  • Senior Airport Services Agent – İzmir
  • Airport Services Agent – İzmir
  • Airport Services Supervisor – İzmir
  • Airport Services Duty Officer – İzmir
  • Airport Services Manager – İzmir
  • HR Manager – İstanbul
  • Commercial Manager – İstanbul

Yukarıdaki iş ilanları şu anda şirket tarafından yayınlanmış olan iş ilanlarıdır. Bu alanlara perosnel alımı gerçekleşirse ilanalr kaldırılarak yerine boş durumda bulunan diğer ilanlar eklenmektedir. Bundan doalyı ilanları sürekli olarak takip etmek önemlidir.

Yurtdışı kariyer yapmak isterseniz bunun için önemli şirketlerden birisi Katar Hava Yollarıdır. Yurtdışı merkezli olmasından dolayı görevde yükselmeniz durumunda şirketin başka ülkelerdeki şubelerine hızla geçmeniz mümkündür.

Personel alımı şartları olarak başvuru yapacağınız pozisyona göre değişmekle birlikte müşteri ilişkileri alanında diksiyonu düzgün, yabancı dil bilen, daha önce bu alanda eğiitm almış veya tecrübesi olan kişiler tercih edilmektedir. Tabi sizlerin başvuru yapacağınız alana göre de öğrenim şartları da değişmektedir. Lise mezunundan yüksek lisans mezununa kadar farklı öğrenim durumlarına göre iş imkanları bulunmaktadır. Katar Hava Yolları A.Ş. iş ilanlarına aşağıya yazdığımız bağlantıyı tarayıcınıza kopyalayarak ulaşabilirsiniz.

https://goo.gl/jgVDbS

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Manisa Evde Yapılacak ve Ek Kazanç Getiren İşler

Manisa Evde Yapılacak ve Ek Kazanç Getiren İşler Manisa, Türkiye'nin gelişmiş organize sanayi bölgelerinden birisine sahiptir. Liman, tren yolu gibi...

Kapat