Katar İşçi Alımı ve Türk İşçi Götüren Firmalar

Yurtdışı iş ilanları hakkında sitemize sık sık yorum gelmektedir. Yurt dışına gitmek isteyen kişiler için iş imkanları çalışılacak pozisyona ve ülkeye göre değişmektedir. Yurtdışı iş ilanı arayan kişiler çoğunlukla ülkemize yakın ülkeleri tercih etmektedirler. Yakın olmasa da Katar’da ülkemizden oldukça fazla sayıda işçi alan ülkelerin başındadır.

Yurtdışı iş imkanı sağlayan ülkeler yakın komşularımızdan Azerbaycan, Gürcistan, İran, Kazakistan gibi ülkeler olurken Suudi Arabistan, Katar, Dubai gibi petrol zengini ülkeler de işçi alımı yapmaktadır. Arap ülkelerinin tercih edilmesinin sebebi işçilere verilen maaştan dolayıdır.

Bugün sizlere Katar işçi alımı ilanlarından bahsedeceğiz. Katar 2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapmaya hak kazanmıştır. Bundan dolayı o tarihe kadar yetiştirmesi gereken spor tesisleri ve konaklama için otellere ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı Katar inşaat işçisine ihtiyaç duymaktadır. Katar işçi alımı vasıflı ve vasıfsız personel şekilde olabilir. İnşaat sektörü için bir çok işçiye ihtiyaç duyulmaktadır.

Katar işçi götüren firmalar ise çoğunlukla inşaat sektörü firmalarıdır ve Katar’da bir çok inşaat ihalesine girerek burada iş yapmaktadır.

Katar İşçi Götüren Firmalar Hangileridir?

  • Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirket Katar’da bir çok inşaat ihalesi almış ve buralarda çalışmak üzere personel alımı yapmaktadır. İnsan kaynakları bölümünden başvuru ve ilan detaylarını https://goo.gl/fe1p1R adresinden inceleyebilirsiniz.

  • Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

Dorçe firması inşşat sektöründe faaliyet göstermektedir. Özellikle prefabrik yapı inşaatında yurtdışında faaliyet gösteren Türk firmaların başında gelmektedir. Şirketin Katar personel alımı ilanları için https://goo.gl/Lt74Kd adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Anel Grup

Şirket elektrik ve mekanik alanında faaliyet göstermektedir. Aydınlatma teknolojileri alanında yurtdışı ihalelere girmektedir. Katar işçi alımı yapmaktadır. Şirketin ilanları için https://goo.gl/xWeJoD adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca şu anda ilan yayınlanmasa bile 2022 Dünya Kupası için çok sayıda yabancı dil bilen personele de ihtiyaç olacaktır. Yurt dışı iş ilanı yayınlandıkça iskuris.com olarak sitemizde yayınlayacağız. Yurt dışı personel alımı iş başvurusu için şartlar yukarıdaki linklerde mevcuttur. Bunun dışında sizlere yardımcı olmak için Türk işçi alımı yapan firma araştırmalarımız devam etmektedir. Bu ilanlarımız sürekli olarak güncellenmektedir. Sizler öncelikle özgeçmişinizi hazırlamalısınız. Bu özgeçmişiniz sayesinde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.