Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 27 Sürekli İşçi Alım İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü daimi işçi statüsündeki personel alımına dair ilan, Türkiye İş Kurumu internet sitesi açık iş ilanları kısmında yer almaktadır.

Ünvanları ve bu ünvanlara dair talep şartlarını iyi inceleyerek durumunuza uygun olan ilana başvuru yapılmasını, durumunuz uygun değilse başvuru yapmamanızı, ilanda belirtilen başvuru şartlarından en az birine dahi sahip olmamanız halinde başvurunuz geçersiz sayılacağının bilinmesi gerekmektedir.

Bu kapsamda anılan yönetmelik gereği Türkiye İş Kurumu dışında Kuruluşumuza şahsen yada dilekçe ile başvuru yapılamayacağı, yapılacak başvuruların ise bir geçerliliğinin olmayacağı, hususlarını bilgilerinize rica ederiz.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

MESLEK ÜNVANI : Gemici

ADEDİ : 15

TAHSİLİ : Lise ve dengi okul mezunu olmak

Gemici Pozisyonu için Aranan Şartlar

*Geçerliliği devam eden en az Gemici yeterliliğine sahip olmak.

*Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw v.b) ve belgelere sahip olmak.

MESLEK ÜNVANI : Yağcı

ADEDİ : 12

TAHSİLİ : Lise ve dengi okul mezunu olmak

Yağcı Pozisyonu için Aranan Şartlar

*Geçerliliği devam eden en az Yağcı yeterliliğine sahip olmak.

*Mesleğinde yetişmiş

*Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw v.b) ve belgelere sahip olmak.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Türk Hava Yolları Kabim Memuru Alım İlanı En Az Lise Mezunu

Avrupanın en iyi havayolu firması plan Türk Hava Yolları bünyesinin personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere Bay ve Bayan kabin memuru alımı...

Kapat