Kökten OSGB İş Yeri Hekimi İş Güvenliği Uzmanı Arıyor

Samsun il merkezinde bulunan Kökten Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde çalışmak üzere tam zamanlı ya da part time çalışacak eleman alımı yapılacaktır. kamagra
İş güvenliği belgesine sahip olan ve Karadeniz Bölgesinde ikamet edenler ilana başvuruda bulunabilirler.

2009 Yılından beri Samsun Şehri ve çevre illerde çalışmalarını sürdüren Çevre Mühendisi A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Didem Hazinedar ve Uluslararası İşletme Uzmanı Eşi Cafer Cahit Hazinedar tarafından Kurulmuş olup, İş Sağlığı ve Güvenliği ihtiyaçlarını tek elden kamagra 100 mg çözmeyi misyon edinmiş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirmiş bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

Sektörde, özellikle Kalite Yönetim Sistemleri, sertifikasyon , akreditasyon vb. konularında danışmanlık hizmetinin yanı sıra Türkiye’nin en önemli konu başlıklarından biri olan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinde de, mevzuat şartlarının sağlanarak “önce insan” sloganını sadece duvarda asılı olmaktan ibaret değil, kültür olarak yerleştirmek amacıyla Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmetlerini vermektir.

Alınacak Personellerin Nitelikleri;

  • A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanı
  • İş yeri hekimi
  • Diğer sağlık personeli

İlana başvuruda bulunmak isteyenler kamagra jel
CV’lerini cv@koktenosgb.com.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

İletişim Tel: 0362 234 88 55

Ayrıca bu iş için kendinizi uygun görüyorsanız haberin altına da YORUM yaparak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Deloitte Vergi Denetim ve Danışmanlık Şirketi Personel Alımı şartları

Vergi Detim ve Danışmanlık firmaları içerisinde saygın bir yere sahip olan Deloitte şirketi uluslararası çalıştığı için sadece ülkemizde değil dünyada...

Kapat