Komagene Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu Şartları Neler?

Günümüzde hızla yayılan çiğköfte dükkanlarından birine sahip olmak istemez misiniz? 2014 yılından sonra neredeyse tüm şehirlerde hızla yayılmaya başlayan çiğköfte dükkanlarına bayi olmak nasıl oluyor. Makalemizde bunlara değineceğiz.

Çiğköfte dükkanları genellikle öyle restoranlar gibi büyük geniş ve ihtişamlı değildir. Bunun sebebi ise çoğunlukla çiğköftelerin paket olarak alınması ve çoğunlukla evlerde tüketilmesidir.

Türklerin enfes damak tadının bir eseri olan çiğ köfte, son yıllarda asıl formundan uzaklaşsa da her bir mahallede açılan bayilerle birlikte çokça satılmaya başlandı. Bu kadar açılan dükkan varken ortada büyük bir pazar payı olduğundan rahatlıkla bahsedebiliriz.

Özellikle üniversite, lise etraflarında, gece yurtlara paket servis yaparak bu işten çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Veya iş yerlerinin yoğun olduğu sanayi bölgelerinde, plazaların bulunduğu lüks semtlerde bu işi yapabilirsiniz. Anlayacağınız Çiğ Köfte Bayiliği en düşük gelir kesiminden en yüksek kesimine kadar herkesi müşteri portföyünüze ekleyebileceğiniz bir iş modeli. Üstelik uzunca bir süre biteceğe benzemiyor.

Çiğ köfteyi ve çiğ köftecileri anlatmışken Komagene’den de bahsedelim, Komagene Türkiye’de bu işin öncüsü. Yani caddelerde gördüğümüz tüm dükkanların başlangıcı Komagene idi. 2003’te kurulan bu firma, 2008’e geldiğimizde çoktan 100’ü aşkın bayiye sahipti bile.

Dükkana franchising verip öylece bırakmayan komagene dükkan için reklamı, gerekli maddeleri sağlar. Uzman ekip kadrosuyla sürekli size desteğini verir. Hatta haftanın ya da ayın belli günleri kampanyalar da düzenler.

Yazımızda birazdan Komagene Çiğ Köfte Bayiliği almanın yollarından, şartlardan, karlılık oranlarından, fiyatlarından ve franchising sisteminden bahsedeceğiz.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Alma Şartları

Şüphesiz ki çiğ köfte pazarının en büyük firmalarından biri olan Komagene ile işe başlamak girişimci ruhlu insanlar için en iyisi olacaktır. Uzman kadrosu sayesinde size yol gösterecek, ilk acemiliğinizi atarken size yardımcı olacaktır.

Tabii tüm bu olumlu özelliklerin yanında Komagene bayilik alması en zor çiğ köfte firmasıdır:

-Komagene’nin dükkan konseptinden çıkılmaması gerekmektedir.
-İş başında duracak insanın iyi eğitilmesi gerekmektedir.
-Elemanların sosyal sağlık güvencelerinin eksiksiz yapılması gerekmektedir.
-Sağlık standartlarından hiç taviz verilmemelidir.
-Ödemeler planlı bir şekilde, aksaklıklar olmadan yapılmalıdır.

Eğer tüm bu kriterleri sağlayabiliyorsanız Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Almak için önünüzde hiçbir engel yok demektir.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Almak İçin

Komagene’nin bayisi olmak için Komagene’nin sitesinden bayi başvuru formu doldurmanız yeterli. Böylece yetkililer sizi arayacak ve sizinle detaylı olarak görüşeceklerdir. Formu doldurmadan önce dükkanı açacağınız yeri, fizibilite çalışmanızı, planlarınızı kafanızda oturtmuş olun ki iki taraf için de işler güzel ilerlesin.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Karlı Mı?

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği çiğ köfte bayilikleri arasında en kazançlısı konumundadır. Okul ve yurt çevresine açılmış bir Komagene bayisinin aylık kazancı 10.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir. Bu açacağınız dükkanın konumu ve müşteri potansiyeli kazancınızı artırmaktadır.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliğine Başvuruyu Nereden Yapabilirim

Yörpaş Genel Müdürlük

Ofisimistanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe / İstanbul
Tel:0216 367 97 00  Faks:0216 417 38 80
Mail:komagene@komagene.com.tr
www.facebook.com/komagene
0216 444 6 564 KMG

Yukarıda verilen iletişim yöntemlerinden istediğinizi kullanarak Komagene Çiğ Köfte bayi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yazımızın altına sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Katar Türk işçi alımı ve işçi maaşları 2019

Katar, ülkemize iş arayanlar tarafından Almanya'dan sonra en çok aranan yurt dışı iş ilanları arasındadır. Katar Türk işçi alımını 2019...

Kapat