Konya Ilgın Belediyesi ilköğretim mezunu işçi alımı ilanı

Konya’nın 28 ilçesinden biri olan Ilgın Belediye Başkanlığı sürekli işçi alımı için ilan yayınlamıştır. Ilgın ilçesi hakkında sizlere genel birkaç bilgi verelim. Ilgın ilçesi Konya il merkezine 86 km. uzaklıktadır. İlçe kaplıcaları ile ünlüdür. İlçede Konya Selçuk Üniversitesine bağlı bir de yüksekokul bulunmaktadır. İlçenin nüfusu 55 binden fazladır.

Ilgın Belediyesi işçi alımı ilanında öğrenim durumu olarak yazımızın da başlığında belirttiğimiz gibi en az ilköğretim mezunu olma şartı bulunmaktadır. Bunun yanında Erkekler için askerlik görevini yapmış yada muaf olmuş olma şartları bulunmaktadır. Adaylarda ehliyet şartı aranmamaktadır.

Ilgın Belediyesi iş başvurusu yapacaklar için belediye özel şartlarda belirlemiştir. Belediye alım yapacağı toplam 3 işçinin 2’si normal statüde ve 1 işçi de engelli kadrosuna alınacaktır. Özel şart olacak başvuru yapacak olan kişiler Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı pet hayvancılığı tekniği belgesine ve başıboş hayvanlara yaklaşma ve müdahale tekniği belgelerine sahip olmalıdırlar.

Başvurular Türkiye iş kurumu il müdürlüklerine ya da elektronik ortamda www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapılabilecektir.

 

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Artvin Çoruh Üniversitesi 7 personel alımı duyurusu

Artvin Çoruh Üniversitesi personel alımı akademik kadrolara yapılacaktır. Alım yapılacak kadrolar profesör ve yardımcı doçent kadrolarıdır. Bu iki kadro için...

Kapat