Konya Meram Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı ilanı

Meram Belediyesi, Konya ilinin merkez ilçelerinden olup, şehrin güneybatı kısmında yer alır. Ankara-Konya, Isparta-Konya, Antalya-Konya, Mersin-Konya ve Adana-Konya olmak üzere beş önemli yolun geçtiği merkezdedir. Belediye Başkanlığını Fatma TORU’nun yaptığı belediye Türkiye İş Kurumu üzerinden kadrolu işçi alımı yapacağını duyurdu.

Meram Belediyesi kadrolu işçi alımı için belirlediği şartlar arasında en az ilkokul en çok ortaöğretim (lise) mezunu olma şartı getirmiştir. Meram Belediyesi bu şartın yanında Konya ilinde ikamet ediyor olma şartı da getirmiştir. Öğrenci olanlar başvuruda bulunamazlar. Toplam alınacak kadrolu işçi sayısı 3’tür. En önemli şart ise MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kuyu bakım işleri sertifikasına sahip olma şartı bulunmaktadır.

Meram Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar 7 Temmuz 2017 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerine ya da İŞKUR internet sitesi www.iskur.gov.tr adresi üzerinden iş başvurusunda bulunabilirler. Detaylı bilgiye Hacı İsa Efendi Mah. Azerbaycan Cad. No: 5  adresinden ya da  0332 320 10 00 / 1138 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Turhal Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı ilanı

Tokat Turhal Belediyesi fotoğrafçı, argon kaynakçısı, boyacı ve kalorifer ateşçisi alımı yapıyor. KPSS şartı yok. En az ilkokul mezunu olan...

Kapat