Koton Satış Danışmanı Alımı iş başvurusu koşulları neler?

Sektöründe sayılı markalar arasında olan Koton müşteri potansiyeli gün geçtikçe artırmaktadır. Bundan dolayı yeni mağazalar açmakta ve bu açtığı mağazalarına personel alımı yapmaktadır.

Özellikle neredeyse tüm AVM’lerde mağazası bulunan Koton şehirlerin önemli caddelerine de mağazalarını açıyor. Bundan dolayı sürekli bir personel ihtiyacı olan şirket sürekli personel almaya devam ediyor.

Son yıllarda bayanların en fazla alış veriş ettiği mağazalardan olan ve her yıl müşteri sayısını artıran Koton personel alımı yapıyor. Türkiye genelinde bulunan mağazalarının personel ihtiyacını karşılamak üzere yeni takım arkadaşları aramaktadır. Büyük alış veriş merkezlerinde bulunan mağazalarına ve büyük şehirlere açmış olduğu mağazalarında görev yapabilecek satış danışmanları aramaktadır. Eğer Koton firmasında Satış Danışmanı olarak çalışmak istiyorsanız yayında olan ilanları incelemenizi öneriyoruz. Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyenler için yayında olan diğer ilanlarını da yine kariyer sayfasından inceleyebilirsiniz.

Deneyimli deneyimsiz personellere ihtiyacı olan koton Türkiye genelinde bulunan mağazalarında personel alımı yapmaktadır. Satış danışmanı pozisyonu haricindeki ilanlar ise Görsel Sunum Uzmanı, Depo Personeli, Sevkiyat Şoförü ve Mağaza Müdürü gibi pozisyonlarda bulunmaktadır. Koton’da satış danışmanı olarak çalışmak isteyenlerden istenen şartlar aşağıdaki gibidir.

Satış Danışmanı Başvuru Şartları

⇒ Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli
⇒ En az Lise mezunu
⇒ Diksiyonu düzgün
⇒ Müşteri odaklı çalışabilen
⇒ İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek
⇒ Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
⇒ Dış görünümüne özen gösteren

Yukarıdaki kriterlere sahip olan iş arayan adaylar vakit kaybetmeden aşağıdaki linki kullanarak iş başvuru sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yine aynı sayfa üzerinden Koton İş İlanlarını inceleyebilirsiniz. https://goo.gl/cWMu24

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Adalet Bakanlığı 4 Bin Cezaevi İnfaz Koruma Memuru Alımı KPSS Şartı Yok

Adalet Bakanlığı 4 Bin cezaevi infaz korumam memuru alımı yapacak. KPSS şartı aranmıyor. En az lise mezunu olan ve genel...

Kapat