Limak İnşaat genel iş başvurusu yapma

Limak inşaat 1976 yılında kurulmuş ve günümüzde ve faaliyetlerini geliştirmiş ülkemizin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. İnşaat alanında hem ülkemzide hem de yurtdışında başarı işler başaran şirket sürekli olarak işçi ve personel ihtiyacı duymaktadır. Bu ihtiyaçlar yurtiçi veya yurtdışı olarak değişmektedir. Limak inşaatın faaliyet alanlarından bahsedecek olursak havalimanları, limanlar, otoyollar, barajlar, hidroelektrik santralleri, arıtma tesisleri, gıda tesisleri, otel inşaatları gibi alanlarda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Limak İnşaat, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yeni terminal binası işini yüklenmiş ve 18 ay gibi kısa süre içerisinde tamamlamış ve bu projeden ödül kazanmıştır. Yurtdışında da başarılı işler çıkaran şirket Kuveyt, Senegal, Mısır, Rusya’da havalimanı projeleri, Makedonya’da alışveriş merkezi, Irak Türkiye arası tünel projesi gibi projeleri başarıyla tamamlamıştır.

Yurtdışındaki işlerin bahsetmeye devam edecek olursak Kazakistan, Fildişi Sahillerinde alt yapı işi, Arnavutluk’ta hidroelektrik santrali, Ukrayna’da metro projelerini başarıyla tamamlamıştır ve şu anda yeni İstanbul Havalimanı ve Artvin’de baraj inşaatları devam etmektedir.

Limak İnşaat iş başvuruları için kariyer sitelerinde ilanlar yayınlamaktadır. Bunun yanında kendi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden de iş ilanlarını yayınlamaktadır. Siteyi incelediğimizde 2 adet ilan görmekteyiz. Bu ilanlar aşağıdaki gibidir.

  • Budget and Reporting Specialist
  • Genel Başvuru

Genel başvuru ilanını incelediğimizde Limak Holding ve bağlı şirketler içerisinde çalışmak üzere veri tabanı oluşturulması amacıyla açılmıştır. buradan yapacağınız başvurularda kişisel bilgilerinizin yanı sıra iletişim bilgileriniz, referanslarınız, deneyimleriniz gibi bilgileri de girerek şirketin daha sonra size ulaşmasını beklemelisiniz. Limak İnşaata genel başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantı ile siteye gidip başvuru yapabilirler.

https://goo.gl/N1ZCLp

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.