Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Sürekli İşçi Alımı İlanı 2017

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı yapacağını yayınladı. Devlet personel başkanlığı sitesinde yayınlanan ilana göre MKE Kırıkkale fabrikasında çalışmak üzere 94 sürekli işçi alımı olacaktır.

2017 MKE sürekli işçi alımı ilanına göre 2016 KPSS sınavına girmiş ve P94 puan türünden 60 puan ve üzeri alanlar başvuruda bulunabileceklerdir. Bunun yanında eğitim durumu olarak en az lise ve dengi okuldan mezun olma şartı bulunmaktadır.

Makina ve Kimya Endüstrisi personel alımı iş başvurusu Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlükleri üzerinden yapılacaktır. Yayınlanabilecek duyurular için www.iskur.gov.tr adresi ve www.mkek.gov.tr/tr/Duyurular.aspx adresleri kontrol etmeniz gerekmektedir.

MKEK Sürekli işçi alımı yapacağı pozisyonlar ise (8) Refrakter Ustası, (30) Çelikhane Operatörü, (12) Tavan Vinç Operatörü ve (10) İş Makineleri Operatörü kardoları için 3 yıl deneyimli şartı aranmaktadır. Deneyim şartı olmayan pozisyonlar ise (4) Kimya, (12) Metal, (12) Metalurji ve (6) Endüstriyel Otomasyon kadroları yayınlanmıştır. Toplam personel alımı 94 kişi olacaktır.

İlana başvuru yapacak olan adaylar ve ilan detayları hakkında bilgi almak isteyenler https://goo.gl/nTxaC6 adresinden tüm bilgilere ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü 250 Sürekli İşçi Alımı

TEDAŞ (Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.) devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden 250 personel alımı için ilan açtı.

Kapat