Makine Kimya Endüstrisi Kurumu 95 Sürekli İşçi Alımı kadro dağılımları

Yapılan ilanda Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’da bulunan  iş yerlerinde süresi belirli olamadan çalıştırılmak üzere lise ve dengi okul mezunu 95 sürekli işçi alımı yapacaktır.

MKE Ankara İşyerlerine Alınacak İşçi ve Branşları

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankara’da bulunan işyerleri için toplam 35 sürekli işçi alımı yapacaktır. Aşağıda Ankara’daki işyerlerine yapılacak olan işçi sayıları ve branşlarını göreceksiniz. Ankara’da en çok alımı MKE Gazi Fişek Fabrikası Müdürlüğü 11 işçi alımı ile yapacaktır. Ankara’da çalışmak üzere MKE, Kaynakçı, Sıhhi Tesisatçı, Torna Tesviyeci, Elektrikçi, Makina ve Kimya bölümü mezunlarını işçi olarak alacaktır.

2016-mke-ankara-isyeri-isci-alim-duyurusu-iskuris-com

MKE Kırıkkale İşyerlerine Alınacak İşçi ve Branşları

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Kırıkkale’de bulunan işyerleri için toplam 51 sürekli işçi alımı yapacaktır. Aşağıda Kırıkale’deki işyerlerine yapılacak olan işçi sayıları ve branşlarını göreceksiniz. En çok işçi alımı Kırıkkale’de bulunan MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğü 29 işçi ile yapacaktır. Kırıkkale’de çalışmak üzere MKE, İş Makinaları Operatörü, Torna Tesviyeci, Kimya, CNC, Frezeci, İnşaat , Elektrik ve Makina bölümü mezunlarını işçi olacak alacaktır.

2016-mke-kirikkale-isyeri-isci-alim-duyurusu-iskuris-com

MKE Ankara İşyerlerine Alınacak İşçi ve Branşları

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Çankırı’da bulunan işyerleri için toplam 9 sürekli işçi alımı yapacaktır. MKE Çankırı’da sadece torna ve tesviye alanında 9 sürekli işçi alacaktır.  Bu işçiler Çankırı MKE Silah Fabrikası Müdürlüğünde çalışacaktır.

2016-mke-cankiri-isyeri-isci-alim-duyurusu-iskuris-com

MKE 95 Sürekli İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar

Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 12 Ağustos 2016’dır

Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır.

İlan detayları ve başvuru süresi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sivil Havacılık 15 bin maaşlı personel alımı yapıyor

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 15 bin maaşla çalışacak sözleşmeli personel alımı için ilan yayınlamıştır.

Kapat