Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı ilanı açtı

Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı devlet personel başkanlığı sitesinde sözleşmeli personel alımı ilanı açmıştır. Bu ilana göre farklı pozisyonlarda çalışmak üzere en az lise mezunu personel alınacaktır. Buna göre bakanlık sözleşmeli personel alımı şartlarını yayınlamıştır. Buna göre 15 Temmuz darbe teşebbüsünden sonra ihraç edilen memur ve personelin tekrar iş başvurusu yapamaması için güvenlik soruşturması şartı ve kamu haklarından mahrum olmama şartları getirilmiştir.

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Kadro Dağlımı

Üniversitelerin Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, doğalgaz ve Isıtma, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Üniversitelerin İklimlendirme – Soğutma, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Orta öğretim kurumlarının Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat – Isıtma, Sıhhi Tesisat Kalorifercilik-Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat) alanlarından birinden mezun olmak.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gökler Belediyesi ilkokul mezunu sürekli işçi alımı ilanı yayınlandı

Kütahya Gediz ilçesi Gökler Belediyesi en az ilkokul mezunu beden işçisi ve büro işçisi alımı yapıyor. Başvurular Türkiye iş kurumu...

Kapat