Matafora Denizcilik Vasıflı Vasıfsız Gemi Elemanı Alımı Yapıyor

Matafora Denizcilik, İstanbul merkezli bir şirket olup gemi personelleri ve aracılık hizmetleri vererek sektöre kalifiye eleman yetiştirilmesi ve bünyesinde yetiştirdiği kalifiye elemanlara bulduğu iş imkanları ile sektörde adından söz ettirmektedir.

Matafora Denizcilik personel alımı ilanlarını kariyer sitelerine vermektedir. Vizyon olarak kendisine Türk gemicisinin uluslararası sularda layık olduğu konuma gelmesini hedeflemiştir. Gemi Adam adaylarını en iyi şekilde sektöre kazandırmayı amaçlamıştır.

Matafora Denizcilik gemi elemanı alımı şartları olarak seyahat engeli olmayan, deneyimli ya da deneyimsiz, vasıflı veya vasıfsız, 17-55 yaş arası, sabıka kaydı olmayan, T.C. vatandaşı olan, deniz ve gemide çalışmayı seven personel alımı yapacaktır.

Matafora Denizcilik gemi adam maaşı olarak başvuru yapan ve şartları taşıyan adaylara günümüzde dolgun denebilecek maaş vermektedir. Maaş olarak aylık olarak çalıştığı pozisyona göre 3000TL ile 5000TL arası maaş vermektedir. Çalıştığı pozisyon gemiye ve geminin güzergahına göre değişmektedir.

Matafora Denizcilik gemiadam alımı pozisyonları bakım onarım, genel başvuru, hizmet personeli, teknikerlik, teknisyenlik, turizm ve yiyecek içecek alanlarına olacaktır. Alım yapılacak personel yurt içi ve yurt dışı çalışmak için sağlık durumunun elverişli olması gerekmektedir.

Matafora Denizcilik iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir ya da detaylı bilgi almak için Matafora Denizcilik Soğanlık orta mh. kuzey yan yol D100 Espadon Kule A1 blok Kat:3 No:31 Kartal İstanbul adresinden 0216 306 4478 nolu telefondan www.matafora.com.tr adresi ziyaret edebilir ve başvuru için https://goo.gl/Oso08c adresine gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İTÜ sözleşmeli büro personeli alımı duyurusu yayınlandı

İstanbul Teknik Üniversitesi rektörlüğü tarafından kurumun internet sitesinden yayınlanan ilana göre büro personeli olarak çalışacak 5 personel alımı yapılacaktır. 30...

Kapat