Meddem Hastanesi personel alımı iş başvurusu yapma

Sağlık sektörü ülkemizde ve dünyada bitmeyecek bir sektördür. Devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri ve özel hastaneler sürekli personel alımı yapmaktadırlar. Devlet hastaneleri personel alımını KPSS sınav puanı ile gerçekleştirirler. Bunun yanında üniversite hastaneleri ve özel hastanelerde böyle bir şart bulunmamaktadır. Özel Hastane iş başvuruları için belirli zaman olmamakla birlikte bu kurumlar kendi şartlarını yayınlayıp her öğrenim durumunda personel alımı yapabilmektedirler.

Meddem Hastanesi 1997 yılında Isparta’nın Bahçelievler Mahallesinde Yedi şehitler Şifa polikliniği adıyla kurulmuştur. Kurum daha sonra özel hastaneye dönüşerek Özel Şifa Hastanesi adını almıştır. Cerrahi branşlar eklenmiş ve operasyonlar yapılmaya başlanmıştır. 2016 yılının Aralık ayında ise adını Meddem Hastanesi olarak değiştirmiş ve kadrosunu da güncellemiştir.

Meddem Hastanesi iş ilanlarını kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Bunun yanında kendi internet sitesi üzerinden de genel iş başvuru almaktadır. Özel hastanede çalışmak için illaki sağlık sektöründen tecrübeniz olması gerekmez. Temizlikçi, çaycı, güvenlik görevlisi gibi kadrolarda iş imkanları da bulunmaktadır. Hastanenin insan kaynakları birimi elektronik iş başvuru formu oluşturmuştur. Bu başvuru formu bir nevi özgeçmiş gibi hazırlanmıştır. Sizler bu formu doldurarak Meddem Hastanesi iş başvurusu yapmış olacaksınız.

Meddem Hastanesi iş başvurusu genel şartları olarak kesin maddeler sıralayamayız. Çünkü her öğrenim durumundan personel alımı yapılmaktadır. ilkokul mezunundan profesöre kadar bir çok iş pozisyonu bulunmaktadır. Siz iş başvuru formunu doldurduktan sonra eğer hastanenin isizin belirttiğiniz özelliklerde personele ihtiyacı varsa size iletişim bilgilerinizden geri dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Meddem Hastanesi personel alımı iş başvurusu yapma” için bir yorum

  1. kadiköy belediyesinde çaliştım 2 sene çay işlerine baktım ve temizlik işine birde garsonlık yaptım çocuklarım olduğu için birakmak zorumda kaldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İşe İade Davalarında İşe Başlatmama Tazminatı

İşe iade davası açılabilmesi için, işçinin çalıştığı iş yerinde, 30 ve ya daha fazla çalışanın bulunması gerekmektedir. Bu iş akdinin...

Kapat