Migros Türkiye Geneli Kasap Alımı iş ilanı 2017

Sektöründe ilk sıralarda yer alan perakende alışveriş mağazası Migros bünyesine personel alımına 2017 yılında da devam ediyor. Genellikle şehir merkezlerinde bulunan Migros mağazaları büyüklüklerine göre M harfi ile temsil ediliyor. En büyük mağazasını 5M olarak adlandıran şirket ayrıca MacroCenter şirketinin de sahibi konumundadır.

Migros personel alımı iş ilanında kasap alımı gerçekleştireceğini yayınladı. Ülke genelinde kasap alımı yapacak olan şirket sadece Migros mağazalarına değil Migros’a bağlı şirketlere de kasap alımı gerçekleştirecek. Kasaplık mesleği iş güvenliği kapsamında incelendiğinde tehlikeli iş sınıfına girmektedir. Bundan dolayı daha önce kasaplık tecrübesi olmayan kişiler ben nasılsa bu işi yaparım diyerek başvuruda bulunanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Şirket sizlerden SGK hizmet dökümü isteyerek daha önce iş tecrübeniz olup olmadığını görebilecektir.

Migros, 5M, Macrocenter ve Mjet mağazalarında Kasap olarak görev alacak personel iş olarak mağazanın gerek duyduğu miktarda ürün siparişini hazırlama, ürünlerin reyonda standartlarına uygun olan bulunmasını sağlama, müşterilerin istekleri doğrultusunda t ürünlerini hazırlama işlerini yapacaktır.

Kasap olarak alacağı personel konusunda herhangi bir özel şart bilgisi verilmezken işe alınan kasapların vardiyalı olarak çalışacağı ve tecrübeli olan adaylardan seçim yapılacağı bilgisi yer almaktadır. Sizin evinize en yakın Migros mağazasına giderek kasaplık işinin nasıl yapıldığını görebilir ve bu konuda oradaki kasaplardan bilgi alabilirsiniz. Bu sayede işin size uygun olmadığına en iyi kararı vermiş olursunuz. Oradaki kasapların sizlere verdikleri bilgiye göre de iş başvuru yapar veya yapmazsınız. İş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile kurumun internet sitesine girerek elektronik formu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Detaylı bilgiye https://goo.gl/5EWZ5B adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yurt Dışı iş ilanları inşaat işçisi alım ilanları 2017

Ülkemizde işsizlikten dolayı yeteri kadar iş fırsatı bulamayan kişiler gözlerini yurt dışı iş ilanlarına diktiler. Yurt dışında özellikle inşaat sektöründe...

Kapat