Milli Savunma Bakanlığı ANT KPSS Şartsız Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 18 mayıs 2017 tarihinde devlet personel başkanlığı sitesinde yayınladığı ilana göre 11 sürekli işçi alımı yapacaktır. İlana son başvuru tarihi 27 Mayıs 2017 olarak belirtilmiştir.

MSB işçi alımı akaryakıt ikmal ve nato pol tesisleri işletme başkanlığına yapılacaktır. Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde çalışan işletmeye alımı yapılacak işçilerin kadrolara göre dağılımı ise 3 teknisyen, 3 şoför ve 5 kalifiye işçi şeklindedir. Şoför alımı şartlarında lise ve dengi okul mezunu olma, C, D, ya da E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesi sahibi olma ve çok tehlikeli iş yerlerinde çalışma engeli bulunmama şartları bulunmaktadır.

MSB teknisyen ve kalifiye işçi alımı şartları ise şoför alımına göre daha azdır. Sadece lise ve dengi okul mezunu olma ve çok tehlikeli iş yerlerinde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmama şartları bulunmaktadır. Mezuniyet durumu olarak da elektrik elektronik ve motor bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

MSB personel alımı başvurusu yapacak olan adaylar ilan detaylarına ve daha fazla bilgi almak için https://goo.gl/8Flzzk adresini ziyaret edebilirler.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
PMYO Lise Mezunu 2500 Polis Memuru Aday Alımı Başvuruları Başladı

Polis Meslek Yüksekokulu lise 4. sınıf yada lise mezunu polis memuru adayı alımı başvuruları başladı. 2250 erkek ve 250 bayan...

Kapat