Milli Savunma Bakanlığı Teknik Lise Mezunu İşçi Alımı yapacak

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı kapsamında sürekli işçi alımı için ilan yayınlamıştır. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olma şartının olduğu ilanda alım yapılacak sürekli işçiler Eskişehir 1.inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığında çalışacaklardır.

Milli Savunma Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuruları 18 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten önce aşağıda şartlarını belirttiğimiz özel şartları taşıyan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

MSB işçi alımı yapılacak pozisyon ise uçak bakım teknisyeni (gövde motor) olarak belirlenmiştir. 26 sürekli işçinin alınacağı ilana başvurmak için endüstri meslek lisesi, anadolu meslek lisesi, çok programlı meslek lisesi, teknik ve anadolu liseleri ile muadil liselerden uçak bakım teknisyenliği ve uçak bakım alanının uçak gövde motor dalı bölümünden mezun olmaları gerekmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı iş başvurusu şartlarında adayların 5 yıl içinde YDS, KPDS ya da ÜDS ingilizce yabancı dil sınavından en az 40 puan alma şartı bulunmaktadır. İlana başvurmak için www.iskur.gov.tr internet adresinden ya da Türkiye  İş Kurumu il müdürlüklerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Müzik ve Görsel Sanatlar Üniversitesi sözleşmeli olarak çalışacak şoför, büro personeli, teknisyen ve tekniker alımı yapıyor.

Kapat