NEÜ Meram Tıp Fakültesi Memur alımı yapacağını duyurdu

Haziran ayı ile birlikte üniversitelerin memur, akademik personel, sözleşmeli personel alımları hız kazandı. Bir çok üniversite kadrolarına bir çok personel almaktadır. Ülkemizde üniversite olmayan il neredeyse kalmamıştır. Bundan dolayı personel alımları ülke geneli yapılıyor diyebiliriz.

Bugün memur alımı yapan Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ilanından bahsedeceğiz. Alımı yapılacak memur sözleşmeli olarak çalışacaktır. Adaylarda aranan genel şartlar olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, TCK  48. maddedeki şartları taşıyor olmak, erkekler için askerliğini yapmış ya da ertelemiş olmak, görevini devamlı yağmasına engel sağlık problemi olmamak, güvenli soruşturmasından olumlu sonuç çıkmak olarak belirlenmiştir.

Başvurularda KPSS Şart aranmayacaktır

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı kadrosu olarak avukat alımı yapacağını duyurdu. Avukat alımına başvuru yapacak olanlar Hukuk Fakültesi mezunu olmak. Avukatlık ruhsatına sahip olmak. (Belgelendirmek kaydıyla) 8 yıllık mesleki tecrübesi bulunmak. (Belgelendirmek kaydıyla) Kamu İhale Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku alanlarında eğitim almış olma şartlarını taşımalıdırlar.  Personel alımında KPSS şartı aranmayacaktır. Başvuruların fazla olması durumunda sözlü mülakat uygulaması yapılacaktır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi personel alımını yapacak

Personel alımı Necmettin Erbakan Üniversitesi bağlı olan Meram Tıp Fakültesine yapılacaktır. Avukat alımı başvuru işlemleri sırasında adaylar nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma, avukatlık ruhsatı ve eğitim sertifikaları, adli sicil kaydı, 1 adet fotoğrafı yanlarında bulundurmalıdır. Başvurular şahsen yapılmalıdır. Posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular 20 Haziran 2017 tarihine kadardır. Başvurular Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formunu doldurarak yapılacaktır. Detaylı bilgiler www.meramtip.com.tr adresinden verilecektir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dokuz Eylül Üniversitesi 2700TL Maaş ile 60 Sağlık Personeli alıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi 53 Hemşire ve 7 Sağlık Teknikeri alımı yapıyor. Başvurular 19 Haziran 2017 tarihine kadar şahsen gerekli belgeler...

Kapat