Nkolay fatura ödeme ve maç bileti alma merkezi bayilik şartları

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birçok kolaylık hayatımıza girmiştir.  Özellikle faturalarda ödeme kolaylıkları sağlanarak kişilerin fatura borcu sorunu için zaman harcama olayı ortadan kalkmıştır. Teknoloji ile birlikte fatura ödemeleri kolaylaşmış ve çeşitli yollar ile fatura ödemeleri yapabilme olanakları oluşmuştur.

Fatura ödemeleri maaş aldığınız bankalardan da otomatik ödeme talimatı vererek de gerçekleştirebilirsiniz ama bunun için de hesabınız da para olması gerekmektedir. Eğer hesabınızda fatura tutarı kadar para olmazsa o ay ki faturanız ödenemez ve banka da o ay ki faturayı ödemeyip bir sonraki ay gelecek olan faturayı öder. Bu da sizin fatura borcu olarak ceza işlemesine sebep olur. Şimdi size Nkolay ödeme ve işlem merkezi bayilik şartlarında bahsedeceğiz. Bayilik açmak isteyen kişiler bu rehber sayesinde daha fazla bilgi sahibi olacaktır.

Nkolay fatura ödeme merkezi ister mevcut bakkal, cep telefoncu, benzin istasyonu gibi iş yerinize alabileceğiniz ödeme kiosk cihazı ile iş yerinizi değiştirmeden sanki sayısal loto cihazı gibi bir cihaz ile Nkolay ödeme merkezi hizmeti verebilirsiniz ya da herhangi bir dükkanınızı dönüşüm ile ödeme merkezi haline dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli şartları sağlamanız yeterlidir.

Nkolay Ödeme ve İşlem Merkezi Bayi Olma Süreci

 • Yazımızın sonunda vereceğimiz başvuru formunu doldurmak,
 • Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizden sizinle iletişime geçilmesi,
 • İş yerinizin incelenmesi,
 • İnceleme sonucunun iş yeri sahibine bildirilmesi ve uygun görülmesi durumunda gerekli evrakların temini,
 • Teminat tesis ücreti süresi,
 • Eğer mevcut işyerinize değil de sıfırdan ödeme merkezi kurulacaksa Nkolay uygun konseptine dönüşümünün yapılması,
 • Sözleşmenin imzalanması,
 • İş yerinize KİOSK cihazının kurulumunun yapılması,
 • Faaliyetin başlaması.

Yukarıdaki bayi olma sürecinden bahsettiğimiz Nkolay ödeme merkezi için eğer başvurunuz onaylanması durumunda gerçek veya tüzel kişiler aşağıdaki belgeleri hazırlamaları gerekmektedir.

 • Gerçek kişiler; vergi levhası, oda sicil kaydı, nüfus cüzdanı fotokopisi, noter onaylı imza beyanı, ikametgah belgesi ve adli sicil kaydı
 • Tüzel kişiler; vergi levhası, ortakların nüfus cüzdanı fotokopisi, ticaret sicil kaydı, faaliyet belgesi, noter onaylı imza sirküleri, ortakların ikametgah belgesi

Nkolay İşlem ve Ödemen Merkezi Franchise (Bayilik) Bedeli

Nkolay ödeme kiosk cihazı alan kişiler firmaya herhangi bir franchise bedeli ödemezler. Sadece gerçekleştirdikleri her işlem için komisyon ücreti öderler. Bunun yanında Nkolay temsilcileri işlemleri ön ödenmeli olarak yaptıklarından günlük tahsilat işlemler için belli bir miktar sermaye sahibi olmanız gerekmektedir. Nkolay bayilik başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yurtdışı İnşaat İşçisi olarak gideceklerin yapması gereken hazırlıklar neler?

Yurtdışına inşaat işçisi olarak gideceksiniz ve ilk defa yurtdışına çıkacaksanız size rehber olacak yazımızı okumadan hareket etmeyin. Yurtdışı inşaat sektörü...

Kapat