Nurol İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi İşçi Personel Alımı genel iş başvurusu

Nurol şirketler grubunun bir şirketi olan Nurol inşaat ve ticaret A.Ş. genel iş başvurusu ile hem yurtiçi hem de yurtdışında çalışacak vasıflı ve vasıfsız personel alımı yapıyor. 1966 yılında müteahhitlik firması olarak kurulan ve hem ulusal düzeyde hem de uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği projeler ile hızla büyüyen bir şirket haline gelmiştir. 2016 yılı itibariyle 15 ülkede faaliyetlerini en iyi şekilde yürütmeye devam etmektedir. İnşaat sektöründe faaliyetlerini yürüttüğü için inşaat sektöründe görev alabilecek tüm iş pozisyonlarına personel alımları yapmaktadır. İnşaat işçisinden, mühendise, proje kontrolöründen, mimara, iş makinesi operatöründen tesisatçıya kadar bir çok alanda personel alımları yapılmaktadır.

Nurol İnşaat Hangi Ülkelerde Çalışmalar Yürütmektedir?

Şirket, Rusya federasyonu ve bağımsız devletler topluluğu ile projeler üretmeye yönelmiştir. Bu kapsamda Türkmenistan’da ilk projesini almıştır. Şirket şu anda 15 ülkede çalışmalarını sürdürüyor. Bu ülkeler Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleridir. Yani, Mısır, Ürdün, Libya, Cezayir, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Dubai, Kazakistan, Kırgızistan, Fas, Gürcistan, Iraki Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkmenistan gibi ülkeleri sayabiliriz.

Nurol İnşaat iş başvurusu nereden yapılır?

Şirket bunun için kendi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda iş başvurusu yapabilmeniz için form oluşturmuştur. Online bir özgeçmiş formu olan başvuru formunda sizden kişisel bilgileriniz, eğitim durumu bilgileriniz, yabancı dil bilginiz, bilgisayar kullanımı bilginiz, iş deneyimleriniz, varsa referans bilgileriniz, ne kadar ücret istediğiniz ve bunun dışında İstanbul dışında çalışıp çalışamayacağınız veya yurtdışı işlere gidip gidemeyeceğiniz soruları sorulmaktadır.

Nurol inşaat iş başvurusu formuna “https://www.nurolinsaat.com.tr/is-basvuru-formu” adresinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında şirket iletişim bilgilerini de vermek gerekirse 0212 286 8010 nolu telefondan ve info@nurolinsaat.com.tr mail adresi ile de şirkete ulaşabilirsiniz. Şirket Büyükdere caddesi No: 255 Kat:19 Maslak Sarıyer İstanbul adresinde Nurol Plaza’da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Katar İşçi Alımı ve Türk İşçi Götüren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.