Nusret Steakhouse Servis Elemanı ve Garson Alımı başvuru şartları

Nusr’et Steakhouse markası ile ülkemizde adı söz ettiren Nusret, bir çok ünlü kişinin uğrak yerlerinden biridir. Özellikle Survivor yarışmasına giderek Acun Ilıcalı ile birlikte ödül oyununda yarışmacılara kendi elleriyle et pişirmesi ve youtube kanalında kendi has çektiği videoları ile ün salan Nusret, kendileri ile çalışacak takım arkadaşları arıyor. Kariyer planı yapıp hem yurtiçi hem de yurtdışı çalışma planları olanlar bu ilanı değerlendirebilirler. Çünkü Nusret Amerika’da New York ve Miami, Dubai, Abu Dabi, Doha’da şubeler açtı. Ülkemizde de İstanbul, Ankara, Bodrum’da şubeleri bulunmaktadır. Oldukça gelişen ve hızla büyümeye devam eden Nusret Steakhouse servis elemanı alımı için ilan açmıştır. Bu ilanı inceleyelim.

Nusr-et Steakhouse servis elemanı iş tanımı

Peki, Nusret’te çalışacaklar hangi iş ile görevlendirilecekler? İşe alınanların görevleri ne olacak? Aslında içeriğimizin başlığında servis elemanı alımı diyerek bir neyi iş tanımından bahsetmiş olduk. Bunun için istihdam edilenlerin Nusret konseptine uygun olarak servis yapmak, misafirlerin şikayetlerini değerlendirmek ve gerekli durumlarda yönetici ile iletişime geçerek çözüm bulmak, restoranda kullanılan otomasyon yani macros sistemini etkin ve doğru şekilde kullanmak, iş sağlığı ve güvenliği, kalite ve gıda standartlarına uymak olarak belirtebiliriz.

Nusr-Et Servis Alımı Şartları

  • En az lise mezunu olan tercihen turizm önlisans veya lisans mezunu,
  • İngilizce bilen (Tercihen),
  • 3 yıl fine dining restorantlarda servis ve bar tecrübesi olan,
  • Tercihen steak house tecrübesi olan ve şarap bilgisi olan,
  • Kendine güvenen,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olan,
  • Doğal ve enerjik olan kişiler iş başvurusunda bulunabilirler.

Nusr-Et iş başvurusu nasıl yapılır?

Nusrette çalışmak isteyen kişiler öncelikle yukarıdaki şartları taşımalıdır. Bunun yanında kendini anlatan ve iş deneyimlerinizi ve eğitim durumu bilgilerinizi içeren bir özgeçmiş hazırlamalısınız. Daha sonra Nusr-et steak house iş ilanını yayınlandığı kariyer siteleri üzerinden iş başvurunu yapabilirsiniz. Daha sonra sizleri görüşme için çağıracaklardır. Görüşmeden olumlu sonuç almanız halinde işe başlayabilirsiniz. Bu arada hangi nusret şubesinde çalışmak istediğinizi de özgeçmişinizin altında belirtmeniz durumunda sizi o şubede değerlendirebilirler.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nusret Steakhouse Servis Elemanı ve Garson Alımı başvuru şartları” için 2 yorum

  1. 15 yildir londrada burger kebab islerinden anlarim nusret beyle calismaktan zevk duyarim ingilizcem guzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Almanya Düsseldorf lise mezunu Türk personel alımı duyurusu

Özellikle Türklerin çoğunlukta olduğu Avrupa ülkesi olan Almanya'da çalışmak isteyenler için masa başı iş imkanı doğmuştur. Düsseldorf şehrinde bulunan Türk...

Kapat