Özel Adana Hastanesi Personel Alımı iş başvurusu yapma

Sağlık sektöründe çalışmak isteyen kişiler için Adana’da bulunan Özel Adana Hastanesi’nin personel alımlarına nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgilendirme yapacağız. Özel Adana Hastanesi, 13 bin metrekare kapalı alana sahip 153 yatak kapasitesi olan 45 poliklinik odası bulunan tam donanımlı hastane statüsünde bir sağlık kuruluşudur. 59 uzman doktoru bulunan hastanede doktor dışında tekniker, teknisyen, hemşire, hizmetli, aşçı, güvenlik görevlisi vb. kadrolarda çalışanlar da bulunmaktadır.

Hastane, hasta haklarını gözeterek hastaların ihtiyaçlarını, isteklerini ve beklentilerini kesintisiz ve güvenilir bir şekilde çağdaş standartlara uygun olarak karşılayan bir kuruluş olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Özel Adana Hastanesi insan kaynakları birimi tarafından kuruluşun internet sitesinde yayınlanan başvuru formu üzerinden genel iş başvurularını almaktadır. Bu başvuru formunda hastane sizden Ad soyad, telefon numarası ve mail adresinizi istemektedir. Bu bilgilere ek olarak özgeçmişinizi (CV) dosya seç butonuna basıp bilgisayardan seçmeli ve gönder tuşu ile sisteme göndermelisiniz. Özgeçmişinizi yazarken sağlık alanındaki eğitimlerinizi, sertifikalarınızı, varsa referanslarınızı ve iş deneyimlerini mutlaka belirtmelisiniz.

Deneyimsiz personel veya hizmetli kadrosuna başvuru yapacaksanız bunu özgeçmişinizde belirtmenizde fayda vardır. Güvenlik görevlisi olmak isteyenler özel güvenlik eğitimi belgelerini de özgeçmişlerine eklemelidirler. Hemşire olarak çalışmak isteyenler eğitim belgelerinin yanında yoğun bakım eğitimi, yeni doğan yoğun bakım eğitimi gibi belgeleri olanlar da cv’lerine eklemelidirler.

Hastane özgeçmişlerden kendilerine bilgi havuzu oluşturmaktadır. İhtiyaç halinde kişilere verdikleri iletişim kanallarından ulaşarak görüşmeye davet etmektedirler. Bu görüşmelerin neticesinde iş alımı gerçekleşmektedir. Adana’da sağlık alanında çalışmak isteyen kişilerin değerlendirmesi gereken bir ilandır. Hastaneye iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler aşağıya vereceğimiz bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler.

https://goo.gl/D7VFMh

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evde Tütün Sararak Ek Gelir Elde Edin

Evde tütün sarma işi alarak karton başına 5 tl kazanabilir ve aylık olarak elinize yaklaşık olarak 1500tl ile 2500tl arasında...

Kapat