Özel Eğitim Merkezi Öğretmen Alımı Yapacak

Özel Eğitim Merkezi Öğretmen Alımı Yapacak

Ülkemizde özel eğitim kurumlarının sayısı arttıkça bu kurumlara öğretmen ihtiyacı da artmaktadır. Özel eğitim kurumlarında çocuk gelişimi mezunu öğretmenler, okul öncesi öğretmenleri, özel eğitim öğretmenleri hatta kurumun durumuna göre işitme engelli öğretmenleri, görme engelli öğretmenleri gibi kurumun fiziki durumu ya da milli eğitim bakanlığına yapılan başvuru durumuna göre farklılıklar göstermektedir.

mutluyum-ozel-egitim-merkezi-gaziantep-iskuris-com

Gaziantep il merkezinde 13 yıldır faaliyet gösteren Mutluyum Özel Eğitim Merkezi işitme engelliler öğretmenleri, okul öncesi öğretmenleri, çocuk gelişimi öğretmenleri ve özel eğitim öğretmenleri aramaktadırlar. Verilen ilanda KPSS şartı belirtilmemiştir. Mezun olunan üniversitenin bölümünüz ile uyumlu olduğu diplomanızda ya da geçici mezuniyet belgenizde yazması gerekmektedir.

Sizlerde bu kurumda görev almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinde kurum ile irtibata geçip görüşme yapabilirsiniz.

Müracaat için 0532 697 97 96 Memik Ferdi HAYDARGİL / 0506 302 98 01 Pakize KALEM

iskuris.com internet sitesinin kurum ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. İlan bilgilendirme amaçlıdır. Bundan dolayı başvuru hakkında aklınıza takılan sorular var ise sitemize değil direk kurumu aramanız daha iyi olacaktır. Gerekli bilgileri kurumdan aldıktan sonra başvuru yapmak isteseniz başvuru koşullarını ve diğer şartları direk kurum ile konuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş sözleşmesi türleri neler? Yazılı iş sözleşmesi yapmak zorunlu mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
KOSGEB’den İş Kuracaklara Büyük Destek; 50 Bin TL Hibe

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) iş kurmak isteyenlere ya da hali hazırdaki iş yerini...

Kapat