Özel Nisa Hastanesi personel alımı genel iş başvurusu

Özel Nisa Hastanesi personel alımı genel iş başvurusu

1994 yılında kurulan ve günümüze kadar güçlenen kadrosu ile gelen Özel Nisa Hastanesi Yenibosna İstanbul’da bulunmaktadır. Daha önce Aksa Kliniği adı altında ayakta tedavi veren bir kurum iken daha sonra Özel Nisa Hastanesi adını alarak yataklı tedavi yapan bir hastaneye dönüşmüştür. Doktor kadrosunu sürekli güncel tutan kurum genel iş başvuru formu ile açık durumda bulunan pozisyonlara personel alımını yapmaktadır. Açık iş pozisyonları temizlik görevlisinden, sağlık memuruna, hemşireden uzman doktora kadar hastanenin ihtiyacına göre değişmektedir.

Hastane hekim kadrosu bakımından oldukça zengin bir kadroya sahiptir. Hastalarına en iyi hizmet vermek adına gerekli olan donanım da hastanede bulunmaktadır.

Özel Nisa Hastanesi personel alımı hemşire kadrolarına da yapılacaktır. Bunun için en az lise mezunu olmanız yeterli olacaktır. Hastaneye iş başvurusu yapacak kişiler kurumun internet sitesinde bulunan iş başvuru formunu doldurmalıdır. Bu formu doldururken gerekli kutucuklara gerçek bilgiler girdikten sonra formun altında bulunan mesajınız kısmına eğer varsa iş deneyimlerinden ve sahip olduğu sertifika ve belgeleri yazmaları yeterli olacaktır.

Hastaneye iş başvuruları kendi internet sitesi üzerinden hazırlamış olduğu elektronik başvuru formu üzerinden yapılmaktadır. Bunun için “http://www.nisahastanesi.com/Sayfalar/61/Is-Basvuru.aspx” adresini ziyaret edebilirsiniz. Hastane ile iletişime geçmek isteyenler Adres: Fatih Caddesi – Yenibosna/İSTANBUL ve +90 212 454 44 00 nolu telefon üzerinden iletişim kurabilirler.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İşten Çıkarılacağınızı Gösteren 6 İşaret

İşten çıkarılma korkusu yaşıyorsanız kontrollü bir şekilde iş yerini her an bilmek ve iş yerinde dikkat çekici değişiklikleri inceleyerek iş...

Kapat