Panama Denizcilik Vasıflı Vasıfsız Gemi Adam Personeli iş ilanı

Denizde çalışmak yorucu ve evden uzak bir meslektir. Denizciler evlerinden uzakta açık denizlerde yaşayıp çalışmaktadırlar. Açık denizlerde çalışmak en zorlu işlerin başında gelmektedir. Erzak alımları gibi temel ihtiyaçlar gemiler karaya çıktığında giderilmektedir. İzin alma şansları yoktur çünkü hep deniz üzerindedirler. Fakat bu kadar zorluğa rağmen aldıkları ücretler oldukça fazladır. Bunun yanında yurtdışında bir çok ülkeye ve liaman gitme şansınız olmaktadır. Özellikle bekar olan kişiler için bu interrail denilen yurtdışı gezme fırsatı gibi bir iş fırsatıdır. Hem yurtdışı ve yurtiçi gezi yapıp hem de para kazanmış olacaksınız.

Panama Denizlik iş ilanları neler?

  • Vasıfsız Eleman
  • Gemi Elemanı Dolgun Maaş
  • Vasıfsız Gemi Elemanı
  • Vasıfsız Eleman

Kariyer sitesinde yayınlanmış olan iş ilanları yukarıdaki gibidir. Bu ilanların detaylarını incelediğimizde ise aşağıdaki şartları ve iş koşullarını görmekteyiz.

Vasıfsız Eleman iş tanımı nedir?

Gemi adam olarak istihdam edilecek kişiler Bakım Onarım, Raspa, Boya ve vardiyalı çalışacaktır. İş başvurusu yapacak olan kişilerin tüm sosyal hakları mevcut olacaktır. Bu sosyal haklar maaş + mesai + ikramiye + SGK + yemek olarak belirtilmiştir.

Panama Denizcilik iş başvurusu nasıl yapılacaktır?

Başvuru yapacak vasıfsız elemanlar için şirket MEB ve denizcilik ve haberleşme bakanlığı onaylı kurslar düzenlemektedir. Bu sayede vasıfsız elemanlar gemi adamı olma konusunda eğitim almış olacaklardır. Seyahat engeli olmayan kariyer yapmayı hedefleyen kişiler vasıflı veya vasıfsız olsun iş başvurunda bulunabilirler. Kişiler güverte, makine ve mutfak bölümünde eğitim alıp yetiştirileceklerdir.

Başvurular için kesin bir tarih olmamakla birlikte şirketin kariyer sitelerinde yayınlamış oldukları iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Gemi adamı olarak çalışmak isteyenler şirket ile irtibata geçip akıllarına takılan soruları direk şirkete sorarak öğrenebilirler. “https://www.panamadenizcilik.com/guncel-is-ilanlari/” internet adresinden şirketin açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını öğrenebilir ve irtibat numarasından telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Gemi Adamı ve Sağlık Personeli Alıyor

Rize'de bulunan TC Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi rektörlüğü personel alımı iş ilanı yayınlamıştır. Bu kapsamda üniversite diş hekimliği fakültesi ve...

Kapat