PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma Yolları

Online oyunlar teknolojinin ve mobil cihazların gelişmesiyle birlikte oldukça yayınmış ürünlerdir. Cep telefonlarımıza yükleyeceğimiz bir oyun ile başka bir ülkede ikamet eden kişi ile iletişime geçerek sanki o kişi yanımızdaymış gibi birlikte oyunlar oynamak mümkündür. Tabi böyle bir iletişime geçmek için internet bağlantımız olması şarttır. Bu oyunlar oynandıkça kişiler belirli seviyelere gelirler ve böyle farklı seviyelere ulaştıkça kendilerine özel paketler açılır. İşte para kazanma kısmı karakteri belirli bir seviyeye ulaştırıp satmak ile olmaktadır. Son zamanların önemli oyunlarından olan PUBG (Pabci diye okuyorlar) Mobile oyunundan nasıl para kazanılır ona bakacağız.

PUBG kelimesi Player’s Unknown Battle Ground kelimesinin kısaltması olarak hem android ve ios hem de emulatör kurulumu yapılarak bilgisayar üzerinden de oynanabilen bir oyundur. Emülatör kelimesinden bahsetmek gerekirse aslında oyun sadece mobil cihazlar için üretilmişti fakat mobil cihazı olmayanlar da talep gösterince şirket bilgisayarlar için sanal android cihaz uygulaması yaptı ve bu emülatör uygulaması ile bilgisayar üzerinden oynama şansı tanımıştır.

PUBG Mobile oyunu 100 kişiyi geçmeyecek şekilde kişileri adaya toplayarak onları 4 kişilik takımlar halinde 25 takımın savaşmasını sağlamaktadır. Bu savaşma sonunda sağ kalan takım çorba parasını çıkararak şampiyon olmaktadır. 4 kişilik takımları kendiniz de arkadaşlarını ekleyerek oluşturabilirsiniz. Oyunda 3 adet harita ve tek, çift ve dört kişilik oyun modları bulunmaktadır. Her bir el bitiminde sizlere belirli paralar ve seviyeler verilmektedir. Bu seviyeler ile kıdeminiz bronz, gümüş, altın, platin, elmas gibi seviyelere çıkmaktadır. Oyuna ilk başlarken sizlerden sosyal medya ile hesabınız açmanızı istemektedir. Eğer oyundan para kazanmak istiyorsanız mail ile oyuna girmeli ve bu maili de yeni boş bir mail olarak açmalısınız.

PUBG oyununda kişiler oyunu tam olarak oynayamadıkları için seviyeleri kolaylıkla yükselmez bundan dolayı hazır seviyeleri yüksek oyuncuları satın almaktadırlar. Sizlerde PUBG oyununa ilk girerken kullandığınız mail adresinizi o alım yapacak kişiye devrederek satış işlemini yapmış olursunuz. Bu işlemler sizin karakterinizin seviyesi, sahip olduğu malzemelerin kalitesi gibi durumlara göre değişmektedir.

Hem oyun oynayıp hem de para kazanmak istiyorsanız PUBG Mobile üzerinden para kazanma tam size göre bir iş olaraktır. Oyunda erkekler hakim gibi görünse de bayan oyuncuların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Oyun sadece ülkemizde değil dünya üzerinde de oldukça popülerdir. Haritalarda Amerika, Asya, Avrupa gibi kıta seçimleri yaparak o kıtalarda yaşayan kişilerle birlikte oyun oynayabilirsiniz.

Oyunu hiç oynamamış olan ve yüklemek isteyen kişiler android cihazlarda play store, iphone veya ipad sahibi olanlar ise appstore üzerinden PUBG yazarak kolaylıkla indirebilirsiniz. Oyunun boyutu 1.5 GB kadardır. Bundan dolayı wi-fi kullanarak indirmeniz iyi olacaktır.

Oyun karakterini satmak isteyenler veya oyun karakteri almak isteyenleri bu sayfamız üzerinden buluşturmayı amaçlamaktayız. Bu yazımızın altına ad, soyad mail adresi ve oyun karakterinizin seviyesi, özellikleri gibi bilgileri yorum kısmına yazarak hem almak isteyen kişiler hem de satmak isteyen kişiler bilgileri görerek iletişime geçebilirler.

Karakter satış ücretleri neler?

Bunun için belirli bir fiyat belirtmemiz doğru olmaz. Oyunda ilerledikçe karakterin seviyesi yükselmektedir. Ücretli içerik alan birisi ile ücretsiz içerikler ile seviye yükselten birisinin karakter ücretleri aynı olmamaktadır. Bundan dolayı ücret harcayan birisi kendi masrafları ve emeği gibi işlemleri de ekleyerek bir fiyat belirleyecektir. Gerisi sizlerin pazarlık gücüne kalmaktadır. Umarız sizlerde oyunda kıdeminizi artırır ve iyi paralar kazanırsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde İpek Böceği Yetiştirerek Para Kazanma Fırsatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Adnan Menderes Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 2016 KPSS puanıyla lise mezunu ve önlisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Kapat