QNB Finansbank Türkiye geneli personel alımı ilanı

Bankada çalışmak günümüz iş arayanları arasında garanti meslekler arasında görülmektedir. Fakat her isteyen bankada çalışabilir mi? Banka iş ilanlarını incelediğimizde bankada sadece bilgisayar başında müşteriler ile ilgilenen personeller çalışmadığını görmekteyiz. Hizmetli, büro pesoneli, kabi temsilcisi, çağrı merkezi personeli, POS cihazı tamir personeli gibi farklı iş pozisyonları da bulunmaktadır. Bankada çalışmak amacında olanlar bu kadroları da göz önüne alarak ve iş ilanları detaylarını inceleyerek başvuru yapmalıdır.

QNB Finansbank, ülkemizde son zamanlarda yaptığı yatırımlar ile adını duyurmuştur. Trabzonspor takımının forma sponsoru olmasının yanında pek çok alanda da yatırımları bulunmaktadır. QNB Finansbank’ta çalışmak isteyenler bankanın kariyer sitelerinde ve kendi internet sitesinde yayınlamış olduğu iş ilanlarını araştırmalı ve buna göre iş başvurusunda bulunmalıdır. Finansbank personel alımı Türkiye geneli olup özellikle bankanın yeni açtığı şubelerine biraz daha fazla sayıda olmaktadır.

Finansbank Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Finansbank şubelerinde istihdam edilecek olan adayların taşıması gereken genel ve özel şartlar şöyle sıralanıyor:

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
  • 18-28 yaş aralığında olmak- Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden birinden mezun olmak
  • Adli soruşturmadan olumlu sonuç almak
  • Etkili iletişim becerisine sahip olmak
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak
  • Yapılacak olan mülakatlardan başarılı sonuç almak
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olmak
  • Ekip çalışmasına yatkın olmak
  • Giyimine ve dış görünümüne özen göstermek

Belirtilen şartlara uygun olan kişiler bankanın alım ilanına başvuru yapabilir.

Banka personel alımlarında yeni mezun, stajyer ve deneyimli pesonel olmak üzere üç farklı alanda alımlar gerçekleştirmektedir. Her birinini başvuruları farklı olmakla birlikte belirten alım şartları da alım yapılacak kadroya göre değişebilir.

QNB Finansbank personel alımı iş başvurusu nasıl yapılır?

Başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın kendi internet sitesinde yer alan insan kaynakları kısmından başvuru detayları hakkında bilgi alabilirler. “https://www.qnbfinansbank.com/insan-kaynaklari” bu adresin yanında bankanın açık iş pozisyonlarını inceleyebileceğiniz ve iş başvurusunda bulunabileceğiniz kariyer sayfasının bağlantısını da aşağıda belirtiyoruz. Bu bağlantıyı taracınıza kopyalamanız yeterli olacaktır.

http://bit.ly/30g2Ap6

Bir önceki yazımız olan ING Bank Deneyimli Deneyimsiz Yeni Mezun personel alımı iş başvurusu nasıl yapılır? başlıklı makalemizde deneyimsiz banka personeli alımı iş ilanları 2019, ing bank iş başvurusu 2019 ve ingbank personel alımı açık pozisyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İçişleri Bakanlığı en az 12 Bin TL maaşlı KPSS şartsız personel alımı yapıyor

İçişleri bakanlığı yüksek maaşlı personel alımı için devlet personel başkanlığı sitesinde iş ilanı yayınlamıştır. Bakanlık bünyesinde çalışmak isteyen kişiler 657...

Kapat