RTE Üniversitesi ilkokul mezunu işçi alımı duyurusu

Rize’de bulunan ve eski adı Rize Üniversite iken yapılan değişiklik ile aslen Rizeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını alan üniversite işçi alımı duyurusu yayınlamıştır. Üniversiteler işçi alımlarını çoğunlukla belirli bir işin tamamlanmasını hızlandırmak için geçici yani belirli süreli işçi alımları yapmaktadırlar. Bu sayede belirlenen iş eklenen yeni işçiler sayesinde hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi işçi alımı ile üniversitenin park ve bahçe işleri, diğer temizlik ve bakım işleri gibi işleri en kısa sürede tamamlamayı hedeflemektedir. İşçi alımı belirli bir için  ve belirli süre 1. dönem Ekim, Kasım, Aralık ayları ve 2. dönem için yani 2018 yılında Ocak, Şubat ve Mart aylarında 90 gün süre ile çalışacaklardır.

RTE Üniversitesi işçi alımı genel şartları

  • Başvurular sadece erkek adaylar içindir,
  • Erkek adaylar Türk vatandaşı olmalıdır,
  • En az ilköğretim (ilkokul mezunları da başvuru yapabilir.) mezunu olmalıdır.
  • Başvuru sırasında gerçek dışı beyanda bulunan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.
  • 2017 yılı içerisinde RTE üniversitesinde çalışmış olan kişiler tekrar bu ilana başvuruda bulunamazlar,
  • Şartları tutan ve ilana başvuru yapan kişilerin tümüne üniversitenin Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi Rize adresinde 2 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 10.00’da sözlü mülakat yapılacaktır,
  • Adaylar ile iletişim başvuru formuna yazacakları adres ve telefon üzerinden yapılacaktır. Meydana gelebilecek aksaklıklardan üniversite sorumlu değildir,
  • Kurum tarafından yapılacak mülakata katılmayan adaylar kendi kendini elemiş sayılacaktır yani mülakata katılım zorunludur.

RTE Üniversitesi iş başvurusu yapan kişilerin mülakatları tamamlandıktan sonra adaylar üniversitenin kendi bünyesi ve bağlı bulunan birimlerinde görevlendirileceklerdir. Burada kişiler temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerden sorumlu olacaklardır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Polis Akademisi en az önlisans mezunu toplam 10 bin polis alımı duyurusu

Polis Akademisi 10 bin polis memuru adayı alımı için ilan yayınladı. Başarılı olanlar polis memuru olarak atanacaklardır.

Kapat