Samgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. personel alımı iş başvurusu

Samgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş., genel iş başvurusu ile personel alımı yapmaktadır. Samgaz, Samsun’da Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun 06.07.2004 tarih ve DAG/336-12/058 sayılı kurul kararı ile Tekkeköy, Canik, İlkadım, Atakum ve Kavak şehirlerinden oluşan, lisans bölgesinde lisans tadîl ve hisse devri işlemleri tamamlanarak Samsun Büyükşehir Belediyesi hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir.

Şirket, doğal gaz dağıtım faaliyetlerinde, sorunsuz hizmet anlayışı ve ileri teknoloji kullanarak; Samsun halkına güven, konfor ve tasarruf sunmak çevrecilik bilincine katkıda bulunmayı kendisine misyon olarak benimsemiştir. Şirketin vizyonu ise enerji stratejilerinde etkin rol oynayarak, doğal gaz sektörünün gelişimine ve işleyişine destek olmaktır.

Samgaz personel alımını kuruluş amacına uygun olarak, misyon ve vizyonlarını gerçekleştirebilecek ve kaliteli hizmet sunacak kişiler arasından seçmektedir.

Samgaz Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapmaktadır?

Samgaz personel alımını farklı pozisyonlara yapmaktadır. Sayaç okuma personelinden, kurulum teknisyenlerine, fatura kesimi memurundan, abone işlemleri memuruna, yöneticiden şeflere farklı kadrolara alım yapılmaktadır. İş başvurusu için öğrenim durumu şartları ise en az lise ve dengi okul mezunu olmaktadır. Meslek lisesi çıkışlılar özellikle de tesisat bölümü mezunları işe alımda avantajlılardır. Aynı şekilde doğalgaz tesisat alanında eğitim almış olanlar önlisans, lisans mezunları iş başvurularında tercih sebebidir.

Samgaz iş başvuru nasıl yapılmaktadır?

Samgaz internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapabileceğiniz bir sistem oluşturmuştur. Bu forma “www.samgaz.com.tr” internet sitesinden kurumsal menüsünden insan kaynakları kısmından ulaşabilirsiniz. Burada “iş başvuru formu” menüsü bulunmaktadır. Tıklayınca online iş başvurusu formu çıkmaktadır.

Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, eğitim bilgileri, yabancı dil bilgisi, iş deneyimiz, referanslarınız ve uzman oldunuz konular, bilgisaayar bilginiz, makine kullanım bilginiz, adli siciliniz, işe ne zaman başlayabileceğiniz gibi genel bilgiler kısmı da bulunmaktadır. Bu alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kurumun bu bilgilerinizi 6 ay boyunca veri bankasında saklayacaktır ve sizin verdiğiniz bilgilere uygun iş alımı olduğunda size iletişim bilgilerinizden ulaşılarak iş görüşmesine çağrılarak işe alım süreci başlayacaktır. Öncelikle www.samgaz.com.tr adresine girerek insan kaynakları bölümüne ve online iş başvurusu bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Samgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. personel alımı iş başvurusu” için bir yorum

  1. E ve G sınıfı sürücü belgelerine sahibim iş arıyorum.Yardimci olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evde Organik Çorba Yaparak Para Kazanma Yolları

Organik Ev Çorbası Yaparak Ek Gelir Elde Edin Evlere Organik Çorba Hizmeti İle Ek İş İmkanı Son yıllarda doğal beslenme...

Kapat