Samsat Çiğköfte Bayilik Alma Şartları Neler?

Günümüzde çiğköfte bayilik açma oldukça yaygın bir sistem oldu. Eğer elinizde biraz bir sermayeniz varsa ve müşteri potansiyeli olan bir konumda  dükkan bulmuşsanız çiğköfte bayiliği almaya hazırsınız demektir. Aslına bakarsanız çiğköfte dükkanı açmak için öyle büyük dükkanlara ihtiyaç duyulmamaktadır çünkü insanların bir çoğu çiğköftelerini ya paket yaptırarak evlerinde veya dışarıda yerler ya da dürüm olarak alım fast food tarzı şekilde tüketirler. Bundan dolayı bir resturant gibi büyük bir dükkana gerek yoktur.

Çevremize baktığımızda marka marka çiğköfte satan dükkanları görmekteyiz. Çiğköfte bayiliği veren firmalar müşterilerine belirli şartlar koşarak kendi isimlerini kullanmalarına izin verirler. Sizler aslında çalışmak istediğiniz çiğ köfte firmasını seçmeniz yeterli olacaktır.

Samsat Çiğköfte yurdun dört tarafında bilinen bir marka haline getirmek için bayilikler vererek büyümeyi hedeflemiştir. Kalite ve hijyeni ön planda tutarak müşteri beklentilerini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, yenilenen konsepti ve ürün çeşitliliği ile Samsat Çiğköfte Ailesine yeni bireyler eklemek amacıyla hedeflerimize ulaşma misyonunu belirlemiştir.

Samsat Çiğköfte Bayilik açma şartlarını 3 paket halinde sunmuştur. Geçen sene en az sistem üzerinden bayilik sitemini 5 bin TL’den veren şirket 2018 yılı için bayilik paketlerinde ücret artırımı yapmıştır.

Türkiye geneli 650 şubeye sahip olan Samsat çiğköfte büyümeye devam etmektedir. Sizlerde samsat çiğköfte bayilik açmak istiyorsanız 0212 644 1903 nolu telefonu arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca http://www.samsatcigkoftecisi.com internet sitesinde de bayilik paketleri mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
KGM Eski Hükümlü Sürekli işçi alım şartları belli oldu

Karayolları Genel Müdürlüğü 9. Bölge müdürlüğüne bağlı işyerlerine eski hükümlü sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. 2017 Karayollarının personel alımı iş ilanlarının...

Kapat