Samsun Atakum Belediyesi personel alımı iş başvurusu formu

Samsun’un son yıllarda en hızlı gelişen ilçesi konumunda olan Atakum, hem alt yapı hem de üst yapı faaliyetlerinde Samsun’da her zaman ön planda olmaktadır. İlçe, sürekli göç almaktadır. Bundan dolayı ilçede belediye işleri diğer belediyeler ile karşılaştırıldığında oldukça fazla olmaktadır.Samsun’un diğer ilçelerinin, İlkadım ve Canik, nüfus yoğunlukları artmazken Atakum ilçesinin nüfusu sürekli artmaya devam etmektedir. 200 bini aşan nüfusunun 2020 yılına kadar 300 bine yaklaşması beklenmektedir. Belediyenin de sorumluluk alanı da bundan doalyı genişlemektedir. Halka hizmet götürme amacı edinen belediye de personel eksikliğini açıkladığı iş ilanları ile tamamlamaktadır.

Atakum Belediyesi, iş pozisyonları bakımından masa başı işler olduğu gibi dışarıda park ve bahçe işleri, zabıta memurluğu gibi denetim işleri ve halka hizmet amacıyla yemek dağıtımı, organizasyon planlanması ve kurulumu gibi işler de personele ihtiyaç duymaktadır. Sizler kendi öğrenim durumunuz ve iş deneyiminize göre iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Öğrenim durumu olarak ilköğretimden üniversite mezunlarına kadar bir alanda iş imkanları bulunmaktadır. Park ve bahçe işleri için vasıfsız ve ilköğretim mezunları başvuru yapabilirken, projeler için mimar veya mühendislik fakültelerinden lisans mezunu olma şartları bulunmaktadır.

Atakum Belediyesi personel alımları için kendi internet sitesinde online iş başvuru formu oluşturmuştur. Bu form bir nevi özgeçmiş niteliğindedir. Bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurarak belediyenin personel ihtiyacı duymasında bu bilgilerinizi kullanacaktır. Bunun için kendinizi çok iyi ifade edebilmeniz gerekmektedir.

Elektronik formda sizden fotoğraf, kimlik bilgileri, eğitim durumu, ilgi alanları, sahip olduğunuz iş deneyimleri ve sertifika ve eğitim belgelerini sizlerden istemektedir. Bu bilgileri hatasız şekilde doldurmanız sizin seçilmenizde faydası olacaktır. Size ihtiyaç duyulduğunda belediye sizinle iletişim bilgileriniz üzerinden iletişime geçerek size ulaşacaktır ve sizlere sözlü mülakat yaparak açık iş pozisyonuna uygun olup olmadınız kontrol edilecektir.

Atakum Belediyesi iş başvurusu formuna direk olarak ulaşmak için “http://www.atakum.bel.tr/basvuru.php” adresini kullanabilirsiniz. Belediyeye telefon numarası ile soru sormak ve bilgi almak isterseniz de “444 4055” nolu telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Katar Doha Lise Mezunu Arapça bilen personel eleman alımı

Katar'ın başkenti Doha'da çalışacak en az lise mezunu Arapça bilen Türk pasaportlu personele ihtiyaç duyulmaktadır.

Kapat