Samsun Ebebek Mağazası Lise Mezunu Personel Alımı iş ilanı 2017

Sektöründe üst sıralarda yer alan Ebebek mağazaları müşterilerine sunduğu kaliteli ve çok çeşitli ürünleri ile tutulan bir firmadır. Sadece mağaza olarak değil online alışveriş sistemi ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Kişiler Ebebek mağazalarında kıyafetten, oyuncağa, bebek ve çocuk odası takımlarından, bebek arabası gibi bir çok ürün yelpazesine ulaşabilirler.

Samsun’da üç adet E-bebek mağazası bulunmaktadır. Bir tanesi Canik ilçesinde bulunan Lovelet Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağaza, diğeri Piazza alışveriş merkezi en üst katında Media Markt mağazası yanında bulunmaktadır. Üçüncü mağaza ise Atakum ilçesi Atakent kavşağına yani televizyon sapağına giderken askeriyenin karşı tarafında bulunan mağazadır.

Samsun E-bebek mağazaları satış danışmanı alımı iş ilanı açtı. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş olarak satış, kasa işlemleri, mal kabul işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, etiketleme gibi mağaza içindeki tüm görevde çalışacaklardır. Mağazada vardiya sistemi bulunmaktadır. Mağaza içerisinde birden fazla personel aynı anda çalışmaktadır ve mağaza içerisinde giyim, oyuncak, bebek arabaları ve beşikleri, mamalar gibi bölümler bulunmaktadır ve bu personeller bu bölümlerden sorumlu olacak şekilde iş bölümü yapılmıştır. Bu iş bölümü sonrasında herkes kendi bölümünün düzeninden ve eksik ürünlerin temininden sorumlu olmaktadır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İlanda da belirttiğimiz gibi en lise mezunu olma şartı bulunmaktadır. bunun yanında tercihen perakende sektöründe deneyimli, nezaket ve zarafet kullarını benimsemiş ve özümsemiş, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş olmalıdır. İlan hakkında detaylı bilgiye Samsun E-bebek mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Migros Türkiye Geneli Kasap Alımı iş ilanı 2017

Migros ve bünyesinde bulunan 5M, Macrocenter ve Mjet mağazaları Türkiye geneli kasap alımı yapacak. İş ilanına başvuru nasıl yapılır? Kasap...

Kapat