Sarıidris Belediyesi Metal ve Kaporta Tamircisi işçi alımı

Sarıidris Belediyesi, Isparta ilinin Eğirdir ilçesine bağlı olan bir belediyedir. Belediye Başkanlığını Ramazan Pala’nın yaptığı belediyenin nüfusu ise 2015 sayımına göre 2200 kişidir. Beldenin konumundan bahsedecek olursak Eğirdir ilçesine 25km ve Isparta iline 75km. uzaklığındadır.

Sarıidris Belediyesi bünyesinde münhal durumda bulunan işçi kadrosuna ihtiyaç duyduğu pozisyonda personel alımı yapacağını devlet personel başkanlığı sitesinde ilan etmiştir. Belediye metal ve kaporta işlerinde çalışacak işçiye ihtiyaç duymaktadır. İşçi alımı 5 ay 29 gün olmak üzere geçici olarak yapılacaktır.

Metal ve Kaporta işçisinin görevini merak edenler için kısa bilgi verebiliriz. Kaporta işinde çalışacak işçiler öncelikle deneyimli olmalıdır. İşi bileyen kişiler için zor bir iş olsa da işi bilen tecrübeli kişiler zorlanmadan işi başarabilirler. Metal ve kaporta işinde paslanan, matlaşan ve yıpranan metallerin ve araçların kaportalarının yüzeylerinin komple bir şekilde bakım ve temizlik yapılarak yeni bir görünüm sağlanması işidir. Zaten iş deneyimi olanlara iş tanımı yapmaya gerek yoktur. Onlar işlerini ve ne yapacaklarını bilmektedirler.

Sarıidris Belediyesi işçi alımı şartları

  • Metal ve kaporta tamirciliği kalfalık belgesi ya da sertifikasına sahip olmak,
  • 10 yıl esnaf ve sanatkarlar odasına kayıtlı olarak çalışmış olmak,
  • İş tecrübesi olmak,
  • 20 yıl C sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak,

Sarıidris Belediyesi iş başvuruları hakkında ilan metninde detaylı bilgi verilmemiştir. Fakat başvurular 2 şekilde olabilir. İlk başvuru şekli belediyeye şahsen gerekli evrakları kuruma teslim etmek. İkinci başvuru şekli ise Türkiye iş kurumu il müdürlükleri üzerinden başvuruda bulunmaktadır. Başvuru şekli ilanda yayınlanmadığı için sizleri yanlış yönlendirmemek adına belediyenin telefon numarası vereceğiz ki sizler gerekli bilgiyi belediyeden alabilesiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Atatürk Üniversitesi en az lise mezunu 152 sağlık personeli alıyor

Erzurum'da bulunan Atatürk Üniversitesi rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre üniversite sağlık araştırma ve uygulama merkez müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere 152...

Kapat