Socar Türkiye şirketler grubu personel alımı iş başvurusu

Resmi adı ile Socar Turkey Enerji A.Ş. olan ve kısaca SOCAR Türkiye olarak adlandırılan bir doğalgaz ve petrol şirketidir. Şirketin merkezi Azerbaycan’dır ve Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi olarak 2008 yılında kurulmuştur. Socar şirketi iki kardeş ülke olan Azeybaycan ve Türkiye’nin ekonomik işbirliğinin simgesi gibidir. Socar, ülkemizde de şirket açarak ülkemizin doğalgaz ve petrol alanında gelişmesi ve güçlenmesine katkı sağlamaktadır. 2020 yılına ülkemize yapılacak yatırımların toplam maliyeti 20 milyar doları bulacaktır. Socar, Petkim, Star Rafineri, Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP), Petlim, Petkim Rüzgar Enerjisi Santrali (Petkim RES), Socar Dağıtım ve Socar Depolama gibi Socar TÜrkiye grup şirketleri bulunmaktadır. Şirket 35 bin kişiye iş imkanı sağlamaktadır.

Socar Türkiye’de çalışan olmak istiyorsanız. İnsan kaynakları biriminin amaç ve vizyonlarına uygun olmanız gerekmektedir. Motivasyonu yüksek, etik değerlerin var olduğu bir ortam yaratmış olan şirket bu değerlere önem veren personel veya işçi alımı yapmaktadır.

Socar Türkiye bünyesinde bulundurduğu şirketlere de personel alımları yapmaktadır. Alım yapılan iş pozisyonları şoför, güvenlik görevlisi, mühendis, büro personeli, programcı gibi kadrolardır. Bu pozisyonlara başvuru yapmak isteyenler eğitim durumu olarak en az ilköğreti mezunu olmalıdır. Başvuru yapılacak pozisyona göre eğitim durumu da değişmektedir. Bazı kadrolar için iş deneyimi şartı da bulunmaktadır.

Socar şirketler drubu iş başvuru yapmak isteyen kişiler yazımızın sonunda vereceğimiz Socar insan kaynakları sayfasını incelemeli ve ister vasıflı veya vassıfsız personel olarak ya da stajyer olarak iş başvurusunda bulunabilirler. Başvurular genel havuza atılıyor ve ihtiyaç durumunda personel alımı yapılmaktadır. İnsan kaynakları birimi hakkında bilgi almak ve çalışma fırsatı ve iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgilere şirketin internet sayfası olan aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.socar.com.tr/insan-kaynaklari/kariyer/calisan-olmak

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Socar Türkiye şirketler grubu personel alımı iş başvurusu” için bir yorum

  1. Mekanik tesisat ppr tesisat pimaş altyapı üstyapı elekro boru kaynagı izelasyon okjijen kaynagı ve kesim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İngiltere iş imkanı Londra’ya Türk personel alınacak

İngiltere'nin başkenti Londra'da çalışmak üzere en az lise emzunu ingilizce bilen Türk personel alımı yapılıyor.

Kapat