ŞOK Market Mağaza Sorumlusu Personel Alımı İlanı

ŞOK Market Tic. A.Ş. Mağazaları 1995 yılın da kurulmuş genç bir şirket olarak büyüyerek yoluna devam etmektedir. Benzer perakende mağazalar gibi Şok marketleri de sadece şehirlerde değil ilçelerde de rekabet halinde ürün satışı yapmaktadır.

Şok Market Tic. A.Ş. stratejilerini, faaliyet gösterdiği alanda (perakendecilik) standartları yukarı çekecek, şirketin değerleri olan, müşteri önceliğidir, kalitede birinci, rekabetçi, gücünü değişimden alır, sonuç odaklı ve hep beraber başarılabilir üzerine kurmuş ve bu anlayışla ile saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzere yapılandırarak, ülkemizin en çok çalışılmak istenen şirketlerinden olmaktır.

Şok Market Hangi Alanda Personel Alımı Gerçekleştiriyor?

ŞOK Market; Bölge Sorumlusu, Mağaza Görevlisi, Mağaza Yöneticisi veya Yönetici Adayı ve Genel Merkez Pozisyonlarında çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda eğitim bölümünde ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. Bu işte önemli olan mağazalarda çalışırken müşteriye karşı güler yüzlü ve yardımsever olmak ve girişken olmaktır.

Şok Market Personel Alımına Nasıl Başvurulur?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar kendilerine en yakın Şok mağazasına giderek başvurabilirler. Mağaza Yöneticileri müracaat ve ilk görüşme konusunda adaylara yardımcı olacaktır. Ayrıca ŞOK market personel alımı için web sitesinden başvuru formu doldurarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak bu durumda da ilk görüşme için size en yakın Mağazamıza yönlendirileceksiniz.

Şok Market Personel Alımı Başvuru Formuna Nasıl Ulaşılabilir?

Başvurunuzu çalışmak istediğiniz alan için Mağaza veya Genel Müdürlük şeklinde belirtmeniz faydalı olacaktır. Toplanan tüm başvurular genel başvuru havuzunda değerlendirilmek üzere saklanmaktadır. Özgeçmişlerinizi http://ik.sokmarket.com.tr adresinde bulunan iş başvuru formuna yükleyip diğer bilgileri de doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kırşehir Mucur Belediyesi Engelli, Geçici ve Sürekli İşçi Alımları duyurusu

Kırşehir Mucur Belediyesi engelli, geçici ve sürekli işçi alımı yapacak. En az okur yazar olma şartı bulunmaktadır. Son Başvuru 23...

Kapat