Süleyman Demirel Üniversitesi Park ve Bahçe İşleri için 110 İşçi alımı yapıyor

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, üniversite yerleşkesinde bulunan yeşil alanların bakımı ve bu alanlarda bulunan seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olmasından dolayı geçici işçi statüsünde çalışmak üzere 110 işçi alımı yapacaktır.

SDÜ işçi alımı mevsimlik olup alımı yapılan işçiler 90 gün boyunca çalışacaklardır. Başvuruları kabul edilen adaylar önce üniversitede noter huzurunda seçilecekler daha sonra sözlü mülakata gireceklerdir. Süleyman Demirel Üniversitesi işçi alımı başvurusu Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlüklerinden şahsen yapılmalıdır. Başvuru şartlarını incelediğimizde en az ilkokul mezunu olan herkesin başvuruda bulunabileceğini görmekteyiz.

SDÜ 110 işçi alımı kontenjanları dağılımı ise 104 geçici işçi, 4 engelli işçi ve 2 eski hükümlü olarak toplam 110 işçi olacak şekilde belirlenmiştir. Kura çekimi üniversitede 26 Mayıs 2017 tarihinde olacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yapılan noter çekilişi ve sözlü mülakatta başarılı olanlar 3 Temmuz 2017 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaklar ve 90 gün boyunca işleri devam edecek. Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı boyunca istihdam edilmiş olacaklar. Detaylı bilgiye www.sdu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İçişleri Bakanlığı KPSS 60 Puan ile 1545 Büro Personeli Alımı Yapıyor

İçişleri Bakanlığı nüfus birimlerinde çalışmak üzere 617 önlisans ve 928 lisans mezunu büro personeli alımı yapıyor.

Kapat