Tapu ve Kadastro Büro Personeli ve Tekniker Alımı Kadro Dağılımları

Tapu  ve Kadastro Genel Müdürlüğü Türkiye geneli bölge müdürlüklerine bağlı merkez ve taşra müdürlüklerinde çalışmak üzere sözleşmeli büro personeli ve tekniker alımı yapacak. İş ilanında KPSS puanına göre KPSS P3 ve KPSS P93 puan türünden 70 puan ve üzeri puan adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Adaylar başvuruya giderlerken yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma ya da geçici mezuniyet belgesi, KPSS yerleştirme sonuç belgesi (internet çıktısı) ve www.tkgm.gov.tr adresinden indirip dolduracakları Sözleşmeli personel (4/B) başvuru talep formu ile şahsen başvurmalıdırlar.

Başvuru Yapılabilecek Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlükleri Nereler?

Ankara-İstanbul-İzmir-Bursa-Konya-Antalya-Diyarbakır-Erzurum-Trabzon-SamsunKayseri-Hatay-Gaziantep-Edirne-Van-Elazığ-Eskişehir-Denizli-Kastamonu-Sivas- Şanlıurfa-Yozgat

TKGM Büro Personeli ve Tekniker Alımı özel şartları nelerdir?

1. Büro Personeli (Merkez ve Taşra): Dört (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

2. Tekniker (Taşra): İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

Başvuru Süreleri Ne Zaman? Başvurular Nereye ve Nasıl Yapılacak?

1. Başvurular Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden (*) herhangi birine yalnız bir unvan için, 06-10 Şubat 2017 tarihleri arasında mesai bitimine 2 (saat:17:00) kadar (www.tkgm.gov.tr) adresinden temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapılacaktır. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

2. Birden fazla Bölge Müdürlüğüne ve/veya birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde başvuruların tamamı geçersiz sayılacak bu durumdaki aday atanmış olsa dahi ataması iptal edilecektir.

3. Değerlendirmeler ve atamalar Genel Müdürlükçe yapılacağından, adaylar 22 Bölge Müdürlüğünden birine başvuru yapabilecektir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çanakkale Belediye Başkanlığı Temizlik Görevlisi işçi alımı

Çanakkale Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde çalışmak üzere en az ilkokul mezunu temizlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Kapat