Tarsus Belediyesi 120 işçi, şoför,kaynakçı, marangoz alımı yapıyor

Mersin Tarsun ilçesi belediye başkanlığı Türkiye iş kurumu (işkur) aracılığıyla toplam 120 işçi alımı yaapcağını duyurdu. Buna göre başvuru şartlarını taşıyan kişilerin başvurularını yaptıktan sonra noter huzurunda yapılacak kura çekimi sonrası geçici işçi olarak belediye ile 5 ay 29 gün süre ile çalışacaklardır. Bununla ilgili başvurular işkur internet sitesi üzerinden yapılabilecektir. Öncelikle 120 işçi alımının hangi alanlarda yapıalcağı hakkında bilgilendirme yapalım daha sonra başvurular hakkında bilgiler vereceğiz.

Tarsus Belediyesi 120 işçi alımı kadro dağılımları neler?

  • 103 Beden İşçisi
  • 7 Kamyon Şoförü
  • 3 Yolcu Taşıma Şoförü
  • 2 Kaynakçı
  • 2 Marangoz
  • 1 Silindir Operatörü
  • 2 İnşaat eknikeri

Yukarıdaki kadrolara işkur üzerinden başvuru yapacaksınız. Alım yapılacak kadrolar hakkında iş deneyimi veya herhangi bir belgeniz varsa bunu başvuru sırasında belirtmelisiniz. Özellikle şoför alımına başvuru yapacakların C, D veya E sınıfı ehliyet ve SRC belgesi olmalıdır. Ayrıca ehliyetinin yaşına da bakılacaktır. İnşaat teknikeri alımı için en az önlisans mezunu olmalı KPSS sınavına girip en az 60 puanınız olması gerekmektedir.

Belediye işçi alımı başvuruları ne zaman nereye ve nasıl yapılacaktır?

Başvurular “iskur.gov.tr” internet sitesi üzerinden veya Mersin Tarsus Türkiye iş kurumu müdürlüğünden yapılacaktır. Başvurular 27-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Başvuru sırasında sizlere kura çekimi hakkında bilgi verilebilir. Kura çekimi belediyenin belirleyeceği yerde noter huzurunda yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Belediyeye ekskavatör, beko loder operatörü ve büro işçisi alınacak başlıklı makalemizde beldiye beko loder operatörü alımı, belediye büro işçisi alımı ve belediye ekskavatör operatörü alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarsus Belediyesi 120 işçi, şoför,kaynakçı, marangoz alımı yapıyor” için bir yorum

  1. Ek iş için marangozluk 25 senedir babam bu işi yapıyor onun için ek iş olarak bakıyorum tekliflere açığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
LC Waikiki Samsun Vezirköprü Mağazası Satış Danışmanı Alımı

LC Waikiki mağazaları ülke genelinde yayılmaya devam ediyor. Nüfus yoğunluğu bakımından fazla olan ilçelerde de LC Waikiki mağazaları görmek mümkündür....

Kapat