Televizyon Programlarına Katılarak Para Kazanın 2019

Günümüz şartlarında ek iş yapmayan neredeyse yok gibi. Tüm herkes aldıkları maaşların yanına ek gelir arama yollarına gidiyor. Tek maaş olan evlerde ev hanımları aile bütçelerine katkıda bulunmak için çabalıyorlar. Ek iş fikirleri arıyorlar.

Öğlenden sonra bir çok kanalda yemek, yarışma ve evlenme programları yayınlanmaktadır. Her gün buralara birçok izleyici katılmaktadır. Özellikle büyük televizyon kanalarının bulunduğu İstanbul’da bu bir sektör haline gelmiştir.

Aynı formatta o kadar program vardır ki seyircileri ekran başına çekmek için kanallarına gelen izleyici sayılarından bahsetmeye başlamışlardır.

Özellikle İstanbul’da ikamet edenler için bu büyük bir fırsattır. Evinizin önünden servis ile alınıp televizyon programının kanalının önüne kadar getirilip hem programı izleyip hem de para kazanabilirsiniz.

Öğrencilerden, emeklilere, ev hanımlarından ek iş yapmak isteyenlere kadar birçok kişi son dönemlerin en popüler işlerinden biri olan televizyon programlarına katılarak para kazanma işini yapmaktadır. Oldukça basit bir iş olan seyircilik işinde tek yapmanız gereken zamanında ve disiplinli olarak programlara katılmak olacaktır.

Kadın Programlarına Seyirci Olarak Katılmak

Hem canlı yayınlar için hem de bant yayınları için seyirci ihtiyacı olan programlar seyircisini bu şekilde bulmaktadır. Şu anda televizyonlarda doktor programları, kayıp kişileri bulma programları gibi yayınlar revaçtadır. Televizyon programlarına seyirci olarak katılmak için öncelikle sizlere söylenen saatte denilen adreste olmalısınız. Çekimlerin belli bir saat dilimi ve merkezden uzak bir stüdyo adresi olduğu için herkes toplu olarak alınmakta ve toplu olarak bırakılmaktadır.

Çekim saatleri sizlere önceden bildirilmekte ve buna göre de iş belirlenmektedir. Çekim için gideceğiniz stüdyoda tek yapmanız gereken size verilen komutlardaki gibi alkışlamanız olacaktır. Tabi bunların dışında birçok farklı evlilik programında veya kadın programında seyirci olarak katılır ve buralarda yorum da yapabilirsiniz. Bu sayede de kazanç oranınız daha da artmaktadır.

Televizyonda Seyirci Ol Para Kazan

Televizyon programına katılarak para kazanma işleri genellikle yayın sonrasında gündelik olarak ücretlerin ödenebilmesi gibi aynı zamanda haftalık ve aylık şekillerde de gerçekleşmektedir. Bu durumu sizin iş veren ile görüşmeniz oluşturacaktır. Televizyon programları son derece ciddi bir iş olmasından dolayı bu işin gerekliliğine göre davranılmalıdır.

Örneğin televizyon programına seyirci olarak katılacak olan kişiler kesinlikle üzerlerine reklam veya marka olan kıyafetler giymemelidir. Bakımlı ve temiz kişiler olmalıdır. Aynı zamanda çekim süreleri uzun sürebilmektedir. Bu süre zarfında çekimi beklemeli ve çekim bitmeden kesinlikle stüdyo terk edilmemelidir. Televizyon programına seyirci işinde tüm yol masrafları ve yemek masrafları da program tarafından karşılanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel Alım İlanları ve Alım Yapılan Pozisyonlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Televizyon Programlarına Katılarak Para Kazanın 2019” için 3 yorum

  1. Merhaba , ben Nurullah , 24 yaşında psikoloğum , şuanda işsiz olduğumdan dolayı ek iş olarak her türlü tv programlarına seyirci olarak katılmak istiyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İtalyanca bilen Türk uyruklu personel alımı yapılıyor

Yurtdışında, İtalya'da çalışmak isteyen vatandaşlarımız için başkent Roma'dan iş ilanı yayınlanmıştır. 46 yaşını aşmamış, İtalyanca bilen kişiler başvuruda bulunabilir.

Kapat