THY DO CO İkram Hizmetleri işkur üzerinden engelli personel alıyor

Türk Hava Yolları, sadece ülkemizde değil dünyanın da önde gelen havayolu şirketlerindendir. İstanbul’a açılan İstanbul Havalimanı ile Avrupa’nın en büyük havalimanına sahip olduk. Türk Havayolları da bu havalimanı sayesinde tüm dünyaya gövde gösterisi yapmaktadır. THY, müşterilerine yapacağı ikramlar için DO&CO ikram hizmetleri A.Ş. anlaşma yapmıştır. Bu anlaşma ile birlikte özellikle yeni İstanbul Havalimanında müşteriler THY DO&CO ikram hizmetlerinin ikramları ile karşılanacaklardır.

İşkur tarafından yayınlanmış ilanları incelerken DO Co şirketinin işkur üzerinden personel alımı yapacağını gördük ve bu ilanı sizlerle paylaşmak istedik. Bu ilana göre Türkiye iş kurumu şubelerinden veya “www.iskur.gov.tr” adresi üzerinden başvuru yaparak aşağıda belirteceğimiz kadrolara iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan engelli kişilerin yüzde %40 ve üzeri engelli raporu olmalı ve ayakta durmasında sorun olmamalıdır.

THY DO&CO alım yapılacak pozisyonlar;

  • 5 Aşçı Yardımcısı (ilköğretim Mezunu) İlan no: 00004764474
  • 5 Garson Servis Elemanı (ilköğretim mezunu) İlan no: 00004764486
  • 5 Bulaşıkçı Stevard (ilköğretim mezunu) İlan no: 00004764551
  • 10 Beden İşçisi (ilköğretim Mezunu) İlan no: 00004764573

Sizler için yukarıdaki kadroların işkur interner sitesinde yer alan ilan numaralarını belirttik. “www.iskur.gov.tr” sitesine üye iseniz giriş yaparak üye değilseniz ücretsiz şekilde üye olarak giriş yaptıktan sonra iş ilanları kısmına tıklayıp girince arama kısmına ister yukarıdaki kadroların ilan numaralarını veya THY yazmanız durumunda ilanlar karşınıza çıkacaktır.

Başvuruların Son Tarihi Ne Zaman?

Başvuru yapmak isteyen kişiler 12 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını yapmalıdırlar. Engelli alımı olduğu için Türkiye iş kurumu şubelerine giderek engelli belgenizi tebliğ etmeniz istenecektir. Bunun dışında gerekli olabilecek belgeleri internet sitesinden veya Türkiye iş kurumu il müdürlüklerinden öğrenebilirsiniz.

office 2019 home business satın al

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

THY DO CO İkram Hizmetleri işkur üzerinden engelli personel alıyor” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bilecik Evde Ek İş ile Para Kazanma

Bilecik 205 bin nüfuslu ülkemizin küçük denebilecek illerindendir. Bunun sebebi sadece şehrin nüfusu değil şehrin yüzölçümünün de küçük olmasıdır. Bilecik'te...

Kapat