Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Teknisyen Alımı Gerçekleştirdi

Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan hastanesinde çalışmak üzere sözleşmeli olarak Hemşire alımı ve Teknisyen alımı yapacaktır. KPSS sınav puanı ile yapılacak olan personel alımı KPSS puan sıralaması esas alınacaktır. Son başvuru 6 Mart 2017

Trakya üniversitesi sözleşmeli personel alımı iş ilanları rektörlük tarafında devlet personel başkanlığı sitesinde yayınlandı. Hemşire kadrosu için üniversitelerin hemşirelik bölümünden mezun olma şartı bulunmaktadır. Teknisyen kadrosu için ise Endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunu olma, Elektrik Tesisat ve Pano Monitörlüğü meslek dalında ustalık ve usta öğreticilik belgeleri ile Alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, yangın sistemleri, UPS sistemleri, analog CCTV kamera sistemleri, alternatör senkronize ve güç panoları bakım ve onarımı konularında belge sahibi ve tecrübeli olmak, belgelendirmek kaydıyla alanında en az 10 yıl çalışmış olma şartı vardır.

Başvuracak Adaylarda Aranan Koşullar Neler?

1- 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

2- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

3- Hemşire ünvanı için; nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak,

4- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

Başvurular Nereye, Ne zaman ve Nasıl Yapılacak? Başvuru sırasında istenecek belgeler neler?

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

2- Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,

3- 2016 KPSSP3 puanını gösteren belge ( Hemşire için)

4- 2016 KPSSP94 puanını gösteren belge ( Teknisyen için)

5- En az 10 yıl çalışmaya ilişkin belge ve diğer istenen belgeler (Teknisyen için)

6- 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Özel Hastane Engelli Personel Alım İlanları

Özel hastaneler belirli bir sayıda personel çalıştırmaları doğrultusunda engelli personel çalıştırmak zorundadırlar. 2018 özel hastane engelli personel alımı ilanlarını araştırdık.

Kapat