Turhal Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı ilanı

Tokat Turhal Belediyesi KPSS şartı olmaksızın kadrolu işçi alımı duyurusu yayınladı. Turhal Belediyesi belediye personeli olmak üzere toplam 4 işçi alımı gerçekleştirecek. Bu işçi alımının 3’ü kadrolu işçi 1 tanesi de engelli kadrolu işçi olarak istihdam edilecektir.

Turhal Belediyesi personel alımı şartları olarak en çok ortaöğretim mezunu olma ibaresi bulunmaktadır. Bu durumda lise mezunu veya altı yani ortaokul, ilkokul mezunu olan kişiler başvuruda bulunabilirler. Bu ilana önlisans (yüksekokul) ve lisans (üniversite) mezunları başvuru yapamazlar.

Tokat Turhal Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Pozisyonları

  • Fotoğrafçı
  • Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı)
  • İnşaat Boyacısı / Boyacı
  • Kalorifer Ateşçisi (Katı-Sıvı Yakıt) (Engelli)

İlanların tüm başvuru şartlarında başvuru yapacakları branşta en az 5 yıllık iş tecrübesi şartı bulunmaktadır. Erkek adaylar askerlik görevlerini yapmış olmaları gerekmektedir. Bunun yanında fotoğrafçı alımı için MEB onaylı sertifika, B sınıfı ehliyet; Argon kaynakçısı alımı için iş tecrübesi olma şartı geçerlidir; İnşaat boyacısı alımı için B sınıfı ehliyet sahibi olma ve iş deneyimi belgesi olma şartları vardır; Kalorifer ateşçisi alımı ilanı için İŞKUR tarafından belirlenen engelli personel şartlarını taşımak gerekmektedir. Bunun yanında E sınıfı ehliyet ve SRC belgesi şartı bulunmaktadır.

Turhal Belediyesi iş başvurusu yapacak olan adaylar Tokat/Turhal çalışma iş kurumu ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Buradan istenecek belgeler ile şahsen ya da posta yolu ile başvurularını yapabilirler. Yapılan başvurulara göre noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Noter huzurunda yapılan çekilişte ismi çıkan adaylara sözlü mülakat yapılacaktır. Son Başvuru tarihi 28 Haziran 2017.

Turhal Belediyesi kadrolu işçi alımı kura çekim yeri Turhal Belediyesi Kültür Merkezi binasında 13.07.2017 tarih ve saat 10.00 da yapılacaktır. Başvuru yapan adaylar noter çekiliş tarihinden önce Turhal Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne İstenilen belgelerin asıllarını (Diploma, Meslek Belgeleri, Askerlik Durum Belgesi ve Özgeçmiş) takdim edeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2058 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 6 farklı pozisyon için 2058 sözleşmeli personel alımı yapıyor. 2016 KPSS sınavından 50 puan ve...

Kapat