Türk Hava Yolları Kabim Memuru Alım İlanı En Az Lise Mezunu

Her yıl yapılan en prestijli firmalar araştırmasında ilk sırada yer alan ve Avrupa Basketbol şampiyonlar ligi isim sponsoru olan Turkish Airlines yani Türk Hava Yolları kabin memuru alımı gerçekleştirecek.

Türk Hava Yolları personel alımı yapmaktadır. Avrupanın en iyi havayolu firması plan Türk Hava Yolları bünyesinin personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere Bay ve Bayan kabin memuru alımı yapıyor. Sizde Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan ilanlardaki bahsi geçen pozisyonlara başvuru yaparak hayalini kurduğunuz işe sahip olabilirsiniz.

Türk Hava Yolları 2017 yılında iş ilanlarını her zaman olduğu gibi kendi kariyer sayfası üzerinden yayınlamış olduğu ilanlar ile duyuracaktır. Kabin Memuru olarak çalışmak isteyenlerden istenen başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

Başvuru Şartları ve İstenen Nitelikler:

⇒ Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,,
⇒ 01/01/1986 ile 31/12/1995 tarihleri arasında doğmuş olan adaylar,
⇒ En az lise mezunu olan adaylar,,
⇒ İyi derecede ingilizce bilen adaylar,,
⇒ Adli sicil kaydı bulunmayan adaylar,
⇒ Vücudunda görünen bölgelerde dövme olmayan adaylar,,
⇒ 160 cm ile 180 cm arasında olan adaylar.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Türk Hava Yolları resmi web sitesi https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/ sayfası üzerinden başvurmalarını yapabileceklerdir. Yalnızca bu site üzerinden ilan yayınlayan THY aynı sayfa üzerinden başvuruları almaktadır. Başvurular için site bazen boş olabiliyor. Bu şirketin alım için boş kadrosunun olmadığını göstermektedir. Siteyi belirli aralıklarla ziyaret ederek boş kadro bulunup bulunmadığına bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Üniversitesi 112 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Ankara Üniversitesine bağlı hastanelerde çalışmak üzere 98'i hemşire olmak üzere toplam 112 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Kapat