Türkeli Belediyesi Temizlik İşçisi ve Ekskavatör Operatörü Alımı ilanı

Sinop ilinin Karadeniz kıyısında bulunan ve nüfusu 14 bin civarı olan Türkeli Belediye Başkanlığı farklı pozisyonlarda çalışmak üzere kadrolu işçi alımı yapacaktır. Türkeli ilçesi Sinop il merkezine 90 km. uzaklıkta olup burada çalışmak isteyenlerin ilçede ikamet etmeleri gerekmektedir. Türkeli Belediye Başkanlığının işçi alımı kadro dağılımları ve kontenjanları hakkında bilgi verelim.

Türkeli Belediyesi Personel Alımı Kontenjan ve Kadro Dağılımı

  • Lastik tekerlekli ekskavatör operatörü – 1 kişi,
  • Temizlik işçisi (Tuvalet temizlik görevlisi) – 2 kişi,
  • Süpürgeci temizlik işçisi – 3 kişi

Belediye gördüğünüz üzere toplam 6 sürekli işçi alımı yapacaktır. İş başvurusu yapıp göreve başlayan işçiler asgari ücret ile çalıştırılacaktır. Başvurular belediyeye yapılacaktır. Kişiler belediye binasına kendileri gidip başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuruların fazla olması durumunda 3 Ocak 2018 tarihinde  Güzelyurt Mahallesi Cami Sokak No:4 adresinde
Türkeli Belediye Başkanlığı toplantı salonunda noter huzurunda adaylar arasında kura çekimi yapılacaktır.

Belediye iş başvurusu yapacak olan kişiler belediyenin belirlediği gerekli evrakları elden teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular 29 Aralık Yukarıdaki açık kadrolara başvuru şartları kadrolara göre değişmektedir. Başvuru şartlarını genel olarak belirtelim.

En az ilköğretim mezunu, iş makinesi operatörlüğü forklift belgesi sahibi olmak, iş makinesi operatörlüğü greyder belgesi sahibi olmak, iş makinesi operatörlüğü silindir belgesi sahibi olmak, iş sağlığı ve güvenliği belgesi sahibi olmak, E-G belgesi sahibi olmak.

Temizlik işçisi alım şartları

Bu iki iş pozisyonu için en az ilköğretim mezunu olma dışında şart bulunmamaktadır. İş deneyimi olanlar bunu belge ile belirtmelidir.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı ilanı açtı

Maliye Bakanlığı 2016 KPSS sınav puanı ile en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı ilanı yayınladı. Başvurular 4-15 Aralık 2017...

Kapat