Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. 49 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 49 sürekli işçi alımı yapacak. Yayınlanan ilanda sürekli işçi statüsünde TEDAŞ bünyesinde çalışmak üzere sözlü sınav ile personel alımı yapılacağı görülmektedir.

TEDAŞ sürekli işçi alımı ilanına şartları uyan adaylar işkur il müdürlüklerine müracaat etmelidirler. Başvuruları kabul edilen adaylar Ankara’da bulunan Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. genel müdürlüğünde sözlü mülakata alınacaklardır.

TEDAŞ Sürekli İşçi Alımı yapılan pozisyonlar ve illeri

TEDAŞ sürekli işçi alımı yapacağı pozisyonlar elektrik mühendisi, bilgisayar mühendisi, endüstri mühendisi, işletme mühendisi, elektrik öğretmeni, istatistikçi, malzeme mühendisi, inşaat mühendisi ve harita mühendisi şeklindedir.

TEDAŞ 49 sürekli işçi alımı Ankara Genel Müdürlük, İstanbul Uluslararası Eğitim ve Setifikasyon Merkezi, Ankara Eğitim ve Setifikasyon Merkezi, Erzincan Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi, İzmir Eğitim ve Sertifikasyon Merkezlerine yapılacaktır.

TEDAŞ sürekli işçi alımı başvurusu için işkur il müdürlüklerine yukarıdaki alım yapıalcak bölümlerden mezun olmuşsanız başvuruda bulunabilirsiniz. Yukarıda bulunan pozisyonların bazılarında yabancı dil şartı aranmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Katar İşçi Alımı ve Türk İşçi Götüren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.