TÜSEB işkur üzerinden 20 daimi işçi alımı yapacaktır

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı hakkında 18 Eylül 2017 son başvuru tarihli personel alımı ilanını yayınlamıştık. Yayınladığımız ilanda kadrolu personel alımı yapılmıştı. Kurum bu kez başkanlığın 1036 sayılı oluru ile Türkiye İş Kurumu olan İŞKUR üzerinden 20 daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. İşçi alımı 2016 KPSS puanı ile gerçekleşecektir.

Başvurular İŞKUR üzerinden KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacaktır. Sözlü mülakat sonucunda işçi alımı gerçekleşecektir. Personel alımları Ankara ve İstanbul illerine yapılacaktır. İşe alınanların çalışacakları iş adresleri ise aşağıdaki gibidir.

Kuruma iş başvurusu yapacaklar İŞKUR üzerinden elektronik ortamda başvurularını yapmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden önce ilan metni detaylıca incelenmeli ve gerekli genel ve özel şartları taşıyan kişiler başvurularını yapmalıdırlar. Başvuru yaparken gerekli şartlarınızı taşıdığınızı belgelemeniz gerekmektedir. Yanlış beyanda bulunmanız durumunda başvurunuz reddedilecek ve hakkınızda hukuki işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Fransa ve Arnavutluk Lise Mezunu Türk Personel Alımı ilanları

Yurtdışında bulunan Fransa Lyon Başkonsolosluğu ve Arnavutluk Tiran Büyükelçiliği temsilciliklerinde çalışmak üzere en az lise mezunu personel alımı yapılacaktır.

Kapat