TÜSEB sözleşmeli personel alımı ilanı başvuru şartları

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı olan TÜSEB 2015 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurumun amacı sağlık bilimi ve teknolojisi alanında bilgi üretimi yaparak ülkemize ve insanlığa hizmet vermektedir. Kamu ve özel kurumlarla işbirliği yaparak AR-GE çalışmalarını yürütmektedir. Buna göre kurum gerekli hallerde personel alımı yapmaktadır. Kurumun resmi internet sitesi olan www.tuseb.gov.tr sitesinde personel alımı ilanı yayınlanmıştır.

TÜSEB personel alımı ilanı ile kadrosuna yeni elemanlar eklemeyi planlamaktadır. Bu personel alımı Türkçe ve İngilizce (belirli pozisyonlar için) mülakat ile yapılacaktır. Personel alımı 18 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylar bu tarihe kadar kuruma iş başvurusunu gerçekleştirmelidir. Başvurular şahsen kuruma gerekli evraklar teslim edilerek yapılacaktır. Posta yolu ile evrak gönderenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

TÜSEB iş başvurusu sırasında istenecek belgeler

  • Başvuru sırasında kurumdan temin edilip doldurulacak iş başvuru formu,
  • Diploma,
  • Yabancı dil sınavı sonuç belgesi,
  • Yabancı uzman olarak başvuru yapacaklar için çalışma izni belgesi,
  • Adli sicil belgesi,
  • Askerlik durum belgesi,
  • Sağlık raporu,
  • 2 adet fotoğraf,

TÜSEB personel alımı kadrolarını uzman ve araştırmacı olarak iki gruba ayırmıştır. Kurum 7 uzman ve 7 araştırmacı alımı yapacaktır. Bu kadrolara başvuruda bulunmak için en az lisans mezunu olmak gerekmektedir. Hatta bazı pozisyonlar için yüksek lisans ya da doktora şartı bulunmaktadır. Başvuruları kabul edilip işe başlayacak olan kişiler İstanbul, Ankara veya Kayseri illerinde çalışacaklardır. Kurumun adresi Sağlık Bakanlığı yerleşkesi Mithatpaşa cd. No:3 B blok Kat:6 Oda no: 619 06434 Sıhhiye Ankara’dır.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanı

İçişleri Bakanlığı yazılı ve sözlü sınav uygulaması ile sözleşmeli olarak çalışacak 14 personel alımı yapacak. Başvurular 11-22 Eylül 2017 tarihleri...

Kapat