TV8 Acun Medya açık pozisyonlara personel alımı yapıyor

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Acun Medya reyting rekorları kıran yarışmaları ile dikkatleri çekmişti. Acun Ilıcalı ilk olarak patentini aldığı yarışma programlarını başka kanallarda yayınlamıştı. Yayınladığı yarışma programları arasında Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Rising Star, Gözaltı gibi yarışmaları Türk halkı ile tanıştırdı. Hatta Var mısın Yok musun ve Ütopya gibi yarışmaları da yayınlamıştı.

Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı daha sonra kendine TV8 kanalını satın aldı ve bu yarışmalarını kendi kanalında yayınlamaya başladı. Bu yarışmaların izleyicilere zamanında ve en iyi şekilde ulaşabilmesi için sürekli personel alımı yaparak açık olan ve ihtiyaç duyulan pozisyonları kapatmayı hedeflemiştir. Özellikle radyo televizyon bölümü mezunları için hem staj hem de kariyer için Acun Medya tam aranan bir şirket konumundadır.

O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Yarışmaları Yayında

Acun Medya prodüksiyonlarından olan izlenme rekorları kıran yarışmaları yaz sezonunun bitmesiyle başladı. Şu anda TV8 kanalında O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmaları yayınlanmaktadır. Eğer iş arıyorsanız Acun Medya’nın yarışmalarına da katılmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Acun Ilıcalı bir çok personelini özellikle de ekran yüzü olan kişileri kendi yarışmacıları arasından seçmektedir. Bundan dolayı yarışmaya katılmak ekran yüzü olmanızı sağlayabilir.

2018 TV8 Acun Medya Personel Alımı Yapılacak mı?

TV8 iş başvurusu yapacak kişiler açık iş pozisyonlarını yayınlamamaktadır. Bunun yerine başvuru yapmak isteyen kişilerden özgeçmiş (CV) bilgilerini mail yolu ile kendilerini iletmelerini ve özgeçmişlerinde yazan öğrenim durumu ve iş bilgisi durumuna göre ihtiyaç duyulması durumunda kendisine dönüş yapılacak personel alımı gerçekleştirilmektedir. Personel alımlarının 2018 yılında da 2017 yılına göre artarak devam etmesi beklenmektedir. Çünkü kanal büyümeye devam etmektedir.

Acun Medya personel alımı için ise resmi bir başvuru şekli yayınlanmamış olsa da aynı TV8 kanalına başvuru yapılan mail adresine Acun Medya’da çalışmak istediğinizi belirten dilekçeyi de ekleyerek başvurunuzu gönderebilirsiniz. Acun Medya büyüdükçe ve Boxun Yıldızları gibi yeni yarışmalar eklendikçe personel ihtiyacı da artacaktır. Bundan dolayı ne kadar erken CV örneğinizi gönderirseniz o kadar erken size geri dönme ihtimali olabilir. Hatta TV8 kanalı bunun için bir internet sitesi de açmıştır. tv8basvuru.com sitesine girerek açık iş pozisyonlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM Kasiyer Alımı Başvurusu ve Başvuru Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Belediyede işkur aracılığıyla çöpçü olarak çalışacak işçi aranıyor

Belediye bünyesinde çalışmak üzere başvuruların Türkiye iş kurumu üzerinden yapılacağı en az okur yazar olan herkesin başvuru yapabileceği çöpçü alımı...

Kapat